Ubezpiecz samochód nawet 50% taniej

Informacje o ubezpieczeniach, opinie jakie najtańsze i najkorzystniejsze ubezpieczenie wybrać, porównanie produktów.
fioletka

Re: Ubezpiecz samochód nawet 50% taniej

Post autor: fioletka » 18 sie 2016, 20:22

w Idea Fairplay ubezpieczenie korzystnie wychodzi, nawet dla młodych kierowców. online na ich stronie można się wszystkiego dowiedzieć, a dodatkowo wykupienie u nich OC wiąze się ze wsparciem wskazanej organizacji, bo część składki własnie jest przekazywany na szczytny cel

Murala

Post autor: Murala » 08 wrz 2016, 14:22

nawet dla młodych kierowców
Oj tak, zwłaszcza dla młodych kierowców znalezienie taniego OC jest trudne. Na szczęście istnieją sposoby na tanie OC dla młodych osób.

Krystex

Post autor: Krystex » 12 wrz 2016, 14:49

W swoim życiu miałem sporo polis ubezpieczeniowych od wielu firm, ale nie ze wszystkich byłem zadowolony. Kupowałem zarówno te droższe jak i te tańsze myśląc, że dzięki temu oszczędzę. Niestety było całkiem inaczej i likwidacja szkody w wielu firmach ubezpieczeniowych trwała bardzo długo. Przed zakupem ostatniej i tym samym obecnej polisy ubezpieczeniowej postanowiłem poradzić się znajomych a także sprawdzić opinie na temat poszczególnych firm ubezpieczeniowych. Zdecydowałem się na na ubezpieczenie OC od MTU24, bo mieli najlepsze opinie i teraz chcę dokupić także ubezpieczenie szyb. Ofertę znajdziecie tutaj http://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komun ... auto-szyby

rudzik88

Post autor: rudzik88 » 27 paź 2016, 22:52

Moja znajoma ostatnio kupiła nowe BMW w Bawaria Motors i teraz sama zastanawia się nad tym jakie ubezpieczenie najlepiej dla siebie wybrać. Podczas wyboru samochodu duzo doradzili jej sprzedawcy z salonu :)

Julka012

Post autor: Julka012 » 10 gru 2016, 23:07

Trzeba uważać u kogo się ubezpiecza samochód . Ja wolałam ubezpieczyć moje suzuki w autoryzowanym serwisie bińkowskiego w Radomiu ,w którym również zakupowałam swojego obecnego czterokołowca. Tutaj dowiecie się o tym więcej http://www.binkowski.suzuki.pl/ , nie będę tłumaczyć bo oni zrobili to lepiej :D W razie wątpliwości warto do nich zadzwonić i zapytac.

Janek

Post autor: Janek » 18 maja 2017, 08:45

Tak!Szyby samochodwe powinny być zawsze dobrze ubezpieczone w znanej i dobrej agencji.

ODPOWIEDZ