Straty przez polisolokaty

Informacje o ubezpieczeniach, opinie jakie najtańsze i najkorzystniejsze ubezpieczenie wybrać, porównanie produktów.
Buffet27

Re: Straty przez polisolokaty

Post autor: Buffet27 » 02 sty 2017, 16:53

Teraz, przez polisolokaty majątek osób, które w to weszły jest sprzedawany na loteriach.

Zed55

Post autor: Zed55 » 08 lut 2017, 01:14

Wiele osób jest poszkodowanych przez taką Polislokate. Doradcy finansowi mydlili oczy klientom, że to świetna okazja, że można na tym zyskać, a okazało się, że tracili, a żeby było śmiesznie koszt likwidacji w nie których przypadkach nawet sięgał 100% kwoty jaka była na tej "super" lokacie. Mój znajomy został tak oszukany gdyby nie fachowa pomoc Kancelarii Lex kto wie czy pieniądze zostały by wypłacone.

rudzik88

Post autor: rudzik88 » 09 lut 2017, 14:57

Nie jestem zwolennikiem, żeby ktoś miał pod kontrolą moje pieniążki, raczej wole sam decydować co się z nimi dzieje, ale wiem też, że wiele osób straciło przez te polisolokaty, na szczęście mamy różnych prawników, a mojej przyjaciółce pomogła ta kancelaria http://kancelariainvictus.pl/
Teraz w końcu się uśmiecha, a tak to była strasznie przejęta tym, jak można tak oszukiwać ludzi.

Zed55

Post autor: Zed55 » 21 lut 2017, 14:01

Staty, Straty, Straty.. nic węcej jak tylko straty przez te polisolokaty, ja niestety też się dałem nabrać, wiele nerwów przez to straciłem i się z żoną kłóciłem, ale spokojnie wszystko do czasu, przyjaciel mi polecił kancelarię Lex i Pana Igora Suchodolksiego i powiem Wam ze to był swietny pomysł a przede wszystkim dlatego, że zostały odzyskane moje pieniązki :)

colina

Post autor: colina » 02 mar 2017, 06:48

Temat polisolokat jest mi dobrze znany, niestety. Zostałam oszukana ale nie poddałam się i walczyłam o swoje. Bardzo pomocna okazała się Kancelaria Primus. Dzięki nim udało mi się odzyskać stracone pieniądze. Warto zadzwonić i zapytać o więcej szczegółów. Kontakt do nich http://www.kancelariaprimus.com/ . Jeśli też jesteście poszkodowani warto się z nimi skontaktować.

tytko

Post autor: tytko » 07 mar 2017, 19:36

Ja też niestety zaliczam się do grona oszukanych. Postanowiłam jednak wziąć sprawy w swoje ręce i działać, w końcu to nasze ciężko zarobione pieniądze. Znajoma skontaktowała mnie z Kancelarią Prawną Invictus http://www.ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl. To dzięki nim sprawa ruszyła do przodu i pewnie niebawem odzyskam swoje środki. Moją sprawę prowadziła Pani Ewelina Pruszyńska tel : 531 399 855.

ODPOWIEDZ