Dobry notariusz na terenie Warszawy

Informacje o ubezpieczeniach, opinie jakie najtańsze i najkorzystniejsze ubezpieczenie wybrać, porównanie produktów.
Tomek1221
Kontaktowanie:

Re: Dobry notariusz na terenie Warszawy

Post autor: Tomek1221 » 22 wrz 2016, 17:28

Witam,
korzystałem z usług tego notariusza.
Naprawdę jest warty uwagi, ponieważ wykonuję pracę rzetelnie i profesjonalnie, a w tych czasach coraz mniej takich notariuszy.
Do tego koszty korzystania z ich usług nie są wcale duże.

Darek3322

Post autor: Darek3322 » 09 paź 2016, 11:20

A ile kosztuje taki notariusz, o którym jest mowa? Napewno sporo skoro dobrze wykonuje swoją prace.

zaremba84
Kontaktowanie:

Post autor: zaremba84 » 20 lut 2017, 12:08

Ile kosztuje taki notariusz ?

kuznioczek

Post autor: kuznioczek » 07 sty 2018, 15:03

Jak w temacie - Czy Wy też macie takie trudności z wyborem notariusza? W Sieci jest tyle ofert, że naprawdę bardzo ciężko jest dokonać rzetelnego i sprawdzonego wyboru... Mieszkam w Katowicach, więc zdecydowanie najlepiej by było, gdyby notariusz również pochodził z tego miasta. Choć jeśli będzie z miejscowości okolicznych, to nie powinno to stanowić jakiegoś specjalnego problemu. Zatem – czy mieliście może styczność z jakimś sprawdzonym notariuszem i jesteście w stanie doradzić mi w wyborze?

Ja się właśnie zastanawiam czy na przykład taka oferta byłaby sensownym rozwiązaniem http://iwonapniok.pl/ Popytałem trochę znajomych i niektórzy rzeczywiście mieli styczność z tym notariuszem. Co o tym sądzicie? Całkiem ciekawie wygląda możliwość dokonywania czynności notarialnych o dowolnej porze (choć tylko w niektórych przypadkach). Zatem pytanie do Was – czy ktoś z Was miał może styczność z tym notariuszem i czy jest w stanie coś o nim powiedzieć? Z góy wielkie dzięki za wszelkie sugestie w tym obszarze tematycznym.

ODPOWIEDZ