Emgoldex - Sklep internetowy dający przyzwoite prowizje

Masz ciekawy program partnerski w swoim sklepie zaprezentuj go, znasz interesujący program partnerski związany z handlem podziel się swoimi spostrzeżeniami.
EmgoldexPoland
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2014, 22:07

Emgoldex - Sklep internetowy dający przyzwoite prowizje

Post autor: EmgoldexPoland » 06 kwie 2014, 09:16

Przedstawiam Państwu niezwykle interesującą pod względem inwestycyjnym i zarobkowym możliwość zdobycia aktywów w postaci sztabek złota inwestycyjnego.

Firma Emgoldex jest spółką handlu elektronicznego, która zajmuje się sprzedażą internetową sztabek złota inwestycyjnego wyprodukowanych przez wiodących światowych producentów.

Firma prowadzi działalność na całym świecie. Dzięki unikalnym modelom biznesowym, każdy może kupować i sprzedawać sztabki inwestycyjne w najbardziej dostępnych oraz cieszących się największym zapotrzebowaniem nominałach od 1 do 100 gram. Daje to możliwość budowania swojej kariery z dowolnego miejsca na świecie.

Udział w programie marketingowym firmy poprzez zaproszenie większej ilości klientów firmy Emgoldex daje możliwość zbudowania sporego dochodu i uczestniczenia w rozwoju firmy oraz podziału zysków ze sklepu internetowego. Nie musicie Państwo posiadać niezliczonej rzeszy klientów, wystarczy dwóch współpracowników, poprzez których tworzymy grupę zakupową.

W Emgoldex specjaliści od marketingu wdrożyli system sprzedaży, który pozwala na zakup złota inwestycyjnego poprzez grupę zakupową, co oznacza, że każdy może nabyć aktywa o dużej wartości płacąc za nie relatywnie mniejszą cenę.


Do dnia dzisiejszego w Polsce współpracuje z nami ponad 3800 Partnerów Biznesowych, których zarobki sięgają 6.000 - 13.000 zł / miesięcznie. Wypłaty w towarze firmy ( sztabki złota) lub w Euro na konta bankowe. W tej firmie wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku, nie ma opóźnień w wypłatach ani żadnych innych niespodzianek. Ponadto firma Emgoldex przygotowała bardzo opłacalny program zarobków pasywnych. Naprawdę polecam z czystym sumieniem.
Pomogę każdemu dojść do wskazanych powyżej zarobków i wskaże drogę jak zbudować dożywotni program emerytalny. Stając się moim Bezpośrednim Partnerem Biznesowym masz gwarancję mojej pełnej pomocy w zakresie szkoleń, materiałów, nagrań oraz nieograniczonego kontaktu telefonicznego. Zaufaj mojej wiedzy i doświadczeniu w budowaniu tego wyjątkowego biznesu.

Zapraszam do kontaktu i współpracy.

strona web : http://www.polskaemgoldex.com - tu znajdziecie Państwo prezentację biznesu oraz dane kontaktowe.

ODPOWIEDZ