alternatywa pod forex, kantor online?

Informacje jak inwestować pieniądze na GPW oraz rynku walutowym forex. Gdzie założyć rachunek maklerski, którą platformę forex wybrać.
dkupczak

Re: alternatywa pod forex, kantor online?

Post autor: dkupczak » 24 mar 2016, 20:55

Nie za bardzo wiem jak ekantor może być konkurencją dla forex? Chyba tylko w kilkuletnim terminie.

Katarzynka

Post autor: Katarzynka » 22 kwie 2016, 14:32

Ja korzystam z kantorów internetowych, ale decyduje się na te najtańsze. Wybieram serwisy, które prezentują najbardziej atrakcyjne kursy sprawdzając ich stawki na stronach porównywarek, takich jak kantorbox.pl

petkos

Post autor: petkos » 22 cze 2016, 06:50

Sam przez jakiś czas bawiłem się forexem ale obecnie jestem zdania,że jeśli ktoś nie orientuje się dobrze na rynku finansowym i pieniężnym to dużo nie wygra. Jedynie niewielu się udaje. Sam obecnie staram się bardziej inwestować w lokaty i konta oszczędnościowe.

frankowicz

Post autor: frankowicz » 25 sie 2016, 11:37

Polecam z doświadczenia KantorEkspert.pl konkurencyjne kursy i łatwa platforma wymiany. Ostatnio tez pojawiły się fajne promocje.

Ajlar

Post autor: Ajlar » 04 wrz 2016, 11:19

Polecam lekture bloga: http://www.kantoryinternetowe.com - jest na nim masa informacji odnosnie e-kantorow. Takze aktualne kursy i opinie. Artykulow na blogu jest naprawde duzo - wysokiej jakosci, a nie jakies precle.

Julka012

Post autor: Julka012 » 18 wrz 2016, 21:37

Jeśli szukasz dobrego kantoru online to polecam najpierw zajrzeć tutaj https://www.waluty360.pl/ gdzie z łatwością porównasz oferty kantorów online. Mają tam również bieżące kursy także polecam

Tomek1221
Kontaktowanie:

Post autor: Tomek1221 » 23 wrz 2016, 12:15

A nie patrzeliście w AliorBank jakie mają kantor online?
Firma znana, do tego bezpiecznie i tanio.
Polecam zapoznać się.

AnnaP

Post autor: AnnaP » 23 wrz 2016, 12:40

Julka podała Ci fajny serwis, ale bardziej polecam xchanger.pl - To też jest porównywarka, ale jakoś mi bardziej pasuje niż 360. Zawsze u nich wymieniam taniej niż wszyscy moi znajomi :P

Krystex

Post autor: Krystex » 27 wrz 2016, 15:13

Ja z kolei mogę Wam polecić Rkantor. Ten kantor internetowy ma bardzo wysokie kursy wymiany walut, dzięki czemu możemy zyskać sporo pieniędzy. Sam już od kilku dobrych lat nie wymieniam waluty w kantorach stacjonarnych, bo oprócz tego, że nie jest to wygodne, to nie jest to także opłacalne. Jeśli wymieniamy 50 czy 100euro jednorazowo to może nie zauważymy dużej róznicy, ale jesli wymieniamy regularnie np 1000 euro lub innej waluty to zyskamy sporo pieniędzy w skali roku, a także czasu, bo nie będziemy musieli nigdzie jezdzić. Często też odbieram pieniądze w odziałach Rkantor, bo jest to bardzo wygodne jeśli potrzebuje gotówki, bo nie musze jechac specjalnie do bankomatu. Oddziałów mają bardzo dużo i np. w województwie śląskim możecie sprawdzić je tutaj https://www.rkantor.com/oddzialy-kantoru/slaskie/

lbyra
Kontaktowanie:

Post autor: lbyra » 28 wrz 2016, 15:16

ja korzystam z KantorEkspert.pl mają o wiele lepsze kursy walut łatwo można to sprawdzić wchodząc na stronę tam jest kalkulator walutowy dzięki któremu łatwo obliczymy ile zyskamy na wymianie walut z nimi.

ODPOWIEDZ