alternatywa pod forex, kantor online?

Informacje jak inwestować pieniądze na GPW oraz rynku walutowym forex. Gdzie założyć rachunek maklerski, którą platformę forex wybrać.
kzik

alternatywa pod forex, kantor online?

Post autor: kzik » 27 gru 2013, 14:36

Co sądzicie o wymianie waluty przez internet używając ekantoru? Polecacie coś? Czekam na sprawdzone przykłady. Będę wdzięczny za jakiekolwiek podpowiedzi.

byku70

Re: alternatywa pod forex, kantor online?

Post autor: byku70 » 27 gru 2013, 16:24

Wszystko zależy do czego potrzebujesz kantoru... Bo w necie można znaleźć różne kantory, ale generalnie większość ma zbliżoną do siebie ofertę dedykowaną dla swoich klientów. Kantory takie są najczęściej używane przez przedsiębiorców, których kontrahenci/klienci itd. płacą im w obcej walucie. To też dobry sposób na wymianę pieniędzy dla pracujących za granicą lub tych którzy spłacają kredyty, tak jak ja w CHF :P. Więcej do głowy mi nie przychodzi... Ewentualnie ludzie, którzy posiadają spore zasoby pieinędzy w obcej walucie i chcą się nią pobawić jak na forexie, ale nie mają zbyt wiele czasu żeby zagłębiać się w szczegóły forexa... Moim zdaniem to dobra alternatywa :).

kzik

Post autor: kzik » 27 gru 2013, 16:57

Założenie jest takie, że posiadam pieniądze regularnie przesyłane w obcej walucie i chcę się nią trochę pobawić, co by móc zarobić na kursie.

byku70

Post autor: byku70 » 27 gru 2013, 17:05

Przejrzyj sobie zatem jak wygląda wymiana waluty w kantorach online. Mają bardzo dobre warunki, które powinny Ci odpowiadać. Moim zdaniem jedne z lepszych na rynku. W przeciwnym wypadku poszukaj innej alternatywy pod podobne sposoby na zarabianie pieniędzy do forexa a jakbyś coś ciekawego znalazł to mam nadzieję, że też podzielisz się z nami informacjami ;).

PS. USD po 2,99 zł!!! :O

kzik

Post autor: kzik » 30 gru 2013, 11:43

Korzystając z okazji, że od kilku dni USD idzie w dół w stosunku do PLN, postanowiłem kupić trochę waluty w kantoronline i czekam na umocnienie się dolara. Mam nadzieję, że uda się zarobić kilka groszy...

fioletka

Post autor: fioletka » 28 maja 2015, 13:13

Dość często jestem zmuszona korzystać z kantorów ale dopiero niedawno spróbowałam wymieniać przez kantor online Liderwalut i muszę przyznać ze to całkiem fajna, o wiele wygodniejsza forma wymiany gotówki. cała wymiana zajmuje kilkanaście minut, bez wychodzenia z domu.

lamava

Post autor: lamava » 01 gru 2015, 16:10

Z mojej strony mogę polecić kantor internetowy Kantoria.

pergon

Post autor: pergon » 15 sty 2016, 11:39

A na stronie https://ekantor.pl/ patrzyłaś? Pisałam o nich jakiś czas temu, bo tam jest nie tylko kantor, ale też kalkulator od razu, co może być bardzo pomocne. Trafiłem przypadkowo w wakacje na tę stronę jak wymienialiśmy kasę do Grecji.

marqop

Post autor: marqop » 05 lut 2016, 11:50

Z mojej strony mogę polecić również ekantor.

lakif

Post autor: lakif » 11 mar 2016, 12:24

Przed wymianą lepiej przeczesać rynek i porównać oferty.

ODPOWIEDZ