Porównywarka lokat

Informacje jak inwestować pieniądze na GPW oraz rynku walutowym forex. Gdzie założyć rachunek maklerski, którą platformę forex wybrać.
aneczka69
Kontaktowanie:

Porównywarka lokat

Post autor: aneczka69 » 22 mar 2013, 14:06

Aby mieć pewność co do trafności inwestycji w lokaty polecam strony z porównaniem ofert.

rejmonia

Re: Porównywarka lokat

Post autor: rejmonia » 29 kwie 2016, 16:05

Ja korzystam porównywarki internetowej i również jestem bardzo zadowolona

Bozzon

Post autor: Bozzon » 17 lut 2017, 13:43

Banki w swoich ofertach podają oprocentowanie w skali roku. Aby wyliczyć rzeczywisty zysk w okresie trwania lokaty, należy odnieść oprocentowanie proporcjonalnie do tego okresu. Aby porównać opłacalność lokat, należy brać pod uwagę wszystkie czynniki. Zdarza się, że po uwzględnieniu kapitalizacji i naliczeniu podatku lokata o wyższym oprocentowaniu nominalnym może okazać się mniej zyskowna niż pozornie mniej atrakcyjna oferta.

Krystex

Post autor: Krystex » 27 mar 2017, 09:26

Lokata to dobra inwestycja na przyszłość. Na pewno zapewnia ona nam jakieś zabezpieczenie. Ale trzeba myśleć o naszej emeryturze. Nie można jej zostawić tylko ZUS - owi, ale trzeba się o nią samemu zatroszczyć. Lokata może nas wspomagać, ale nie może być zabezpieczeniem lat emerytalnych. Proponuje otworzyć sobie indywidualne konto emerytalne (IKE). Dzięki niemu wiem, że mam jakieś zaplecze i to dość mocne i stabilne na przyszłość. Swoje IKE mam założone na https://www.leggmason.pl/pl/emerytura chociaż to nie znaczy, że i wy macie tam je zakładać. Pomyślcie tylko o tym. Warto zatroszczyć się o swoja przyszłość już teraz.

mojuzytkownik

Post autor: mojuzytkownik » 04 kwie 2017, 22:36

Zapraszam do zestawienia lokat, w szczególności polecam ranking lokat bez konta, w którym prezentujemy zwykle do 20 lokat bankowych, do uruchomienia których nie musisz zakładać konta ani korzystać z innych produktów bankowych.

ODPOWIEDZ