Jakie dobre bezpłatne konto osobiste

Informacje o kontach bankowych, rozmowa na temat jaki rachunek osobisty wybrać? Porównanie kont firmowych, walutowych, młodzieżowych, oszczędnościowych lub inwestycyjnych.
amberus

Re: Jakie dobre bezpłatne konto osobiste

Post autor: amberus » 22 wrz 2015, 22:28

Spis dobrych kont [ 8 do wyboru ] znajdziecie na tej stronie - www.bankizarabianie.webnode.com

malgorzata.rozanska

Post autor: malgorzata.rozanska » 06 lis 2015, 16:45

Interfejs uległ sporej zmianie, to fakt. Ten poprzedni, mniej nowoczesny bardziej mi się podobał, był bardziej przystępny i wygodniej mi się po nim poruszało. Ten nowy jest zbyt kolorowy, za dużo ma opcji, mimo, że jest taki już chyba od dwóch lat czy więcej to nadal nie potrafię się w nim odnaleźć. I powiązanie z Facebookiem - też nie wiem czy to dobry pomysł i czy to do końca bezpieczne... Ale na samo prowadzenie konta i obsługę klienta nie mogę narzekać, bo prócz interfejsu wszystko jest na dobrym poziomie, ja sobie chwalę i nie planuję zmiany na co innego.

Paulina_83

Post autor: Paulina_83 » 01 lip 2016, 11:34

Dołączę do pytania, bo też szukam odpowiedniego dla siebie konta bankowego. Oprócz niskich kosztów za prowadzenie rachunku zależy mi też na dostępności systemu Express Elixir. To system przelewów natychmiastowych, tutaj więcej informacji na jego temat - http://www.expresselixir.pl/. W obecnym banku nie mogę wykonywać tego typu przelewów, stąd pomysł przeniesienia się do innego. Co możecie mi polecić?

Janosik
Kontaktowanie:

Post autor: Janosik » 01 lip 2016, 12:26

Ja miałem Getin który miał dość nowoczesny interface jednak nie był do konca darmowy;) Poszedłem do Raiffeisen - nie płace za nic ;)

rudzik88

Post autor: rudzik88 » 06 lip 2016, 09:30

Warto zajrzeć na ranking. Firma porówna oferty banków i dobierze jak najbardziej korzystne konto. Myślę, że są godni polecenia.

mufak

Post autor: mufak » 08 lip 2016, 17:13

ja już od dłuższego czasu mam u nich konto i tak: na pewno nie płacisz za założenie, prowadzenie, zamknięcie rachunku, za przelewy wewnętrzne, zewnętrzne, do zusu itd. też nie płacisz, za kartę też nie, za bankomaty też 0 zł , ogólnie są jakieś niewielkie sporadyczne opłaty, ale ja do tej pory jeszcze się nie zetknęłam. Naprawdę godne polecenia konto według mnie do podstawowego użytkowania. Jak chcesz szczegółów to sobie zerknij na http://rekinfinansow.pl/konto-smart-bank-opinie/

Tomek25

Post autor: Tomek25 » 12 lip 2016, 08:59

Cześć! Odnalazłem na temat bezpłatnych kont bardzo ciekawą stronę:
http://www.arslege.pl/aktualnosci/czy-d ... owe,102125

marcin.tomasiuk
Kontaktowanie:

Post autor: marcin.tomasiuk » 25 lip 2016, 17:02

Hej, ja mam konto w ING i jest ok, moja dziewczyna siedzi w mbanku i też jest zadowolona, oboje przeszliśmy z bzwbk, który zrobił się po prostu drogi. No oba wymienione wyżej banki mogę polecić, jako bezpłatne. A śmiało mogę też polecić blog rzetelna firma opinie, pozdrawiam!

rudzik88

Post autor: rudzik88 » 07 sie 2017, 14:41

Witaj! Z tego co się orientuję to najbardziej korzystne konto ma teraz Nest Konto , bardzo korzystnie to wychodzi. Zerknij sobie może tutaj .ranking konta bankowych
tam jest cale zestawienie kont i masz pokazane które wychodzi najkorzystniej. Musisz po prostu wybrać to co najbardziej Tobie odpowiada.

amberus

Post autor: amberus » 07 sie 2017, 16:52

Żle napisane, bo - warto bylo przeciez dodac że jak każdy bank i ten ma swój PP i daje solidną kasę. Prawda ? Bo czemu by na koncie nie zarobić ? Ale jeśli już dobry zarobek to zapraszam www.expassetbiznes.com

ODPOWIEDZ