Konta firmowe - gdzie tanio a gdzie drogo

Informacje o kontach bankowych, rozmowa na temat jaki rachunek osobisty wybrać? Porównanie kont firmowych, walutowych, młodzieżowych, oszczędnościowych lub inwestycyjnych.
Helgus

Re: Konta firmowe - gdzie tanio a gdzie drogo

Post autor: Helgus » 27 kwie 2017, 11:50

U mnie również Idea Bank wygrał , jest po prostu najtańszy i ma fajne funkcjonalności.

aggga

Post autor: aggga » 26 maja 2017, 07:07

Mam kiepskie doświadczenia z Idea leasing Niby jest to inna firma niż Idea bank ale i tak nie wiem czy z tego powodu załozyłbym u nich konto ( nie chcę mieć ogólnie z tą firmą niczego do czynienia).
Dobre warunki oferuje Nest bank:
0 zł prowadzenie konta
0 zł przelewy do innych banków
0 zł wypłaty z bankomatów

rudzik88

Post autor: rudzik88 » 31 maja 2017, 13:37

Dla firm bardzo ważne są dwa aspekty użytkowania konta. Po pierwsze, tanie przelewy. O ile ceny otwarcia konta, jego utrzymania nie są wygórowane, a opłaty za użytkowanie karty zazwyczaj można uniknąć, to nie wolno zapominać o tym, że przelewy zewnętrzne i zagraniczne mogą nas naprawdę wiele kosztować. Co gorsza, wiele firm obracająca gotówką, więc wpłaty i wypłaty do bankomatów potrafią pochłonąć znaczną część dochodów. Warto zajrzeć na stron Ranking Kont Firmowych sprawdzić które Ci się opłaca.

ODPOWIEDZ