Konta firmowe - gdzie tanio a gdzie drogo

Informacje o kontach bankowych, rozmowa na temat jaki rachunek osobisty wybrać? Porównanie kont firmowych, walutowych, młodzieżowych, oszczędnościowych lub inwestycyjnych.
Helgus

Re: Konta firmowe - gdzie tanio a gdzie drogo

Post autor: Helgus » 27 kwie 2017, 11:50

U mnie również Idea Bank wygrał , jest po prostu najtańszy i ma fajne funkcjonalności.

aggga

Post autor: aggga » 26 maja 2017, 07:07

Mam kiepskie doświadczenia z Idea leasing Niby jest to inna firma niż Idea bank ale i tak nie wiem czy z tego powodu załozyłbym u nich konto ( nie chcę mieć ogólnie z tą firmą niczego do czynienia).
Dobre warunki oferuje Nest bank:
0 zł prowadzenie konta
0 zł przelewy do innych banków
0 zł wypłaty z bankomatów

RobertJezykowski
Kontaktowanie:

Post autor: RobertJezykowski » 21 sie 2017, 10:20

Myślę, że to się zmienia z tygodnia na tydzień i trzeba byłoby po prostu to na bieżąco monitorować.

inwestycjeonline
Kontaktowanie:

Post autor: inwestycjeonline » 19 wrz 2017, 16:01

Promocje bankowe na konta firmowe tak się często zmieniają, że trzeba sprawdzać bezpośrednio na stronach banków lub na sprawdzonych portalach finansowych.

WiktorON

Post autor: WiktorON » 26 wrz 2017, 00:17

Ja wziąłem się na sposób i śledzę http://placemniej.pl/ gdzie znajdują oferty które generują oszczędności plus radzą jak każdego dnia można skubnąć parę złotych. a to w perspektywie cczasu daje spoko wynik

matias4

Post autor: matias4 » 28 wrz 2017, 12:56

ja też wychodzę z założenia, że najlepszy jest idea bank. Regularnie odkładam tam nadwyżki finansowe, z których część inwestuję w fundusze inwestycyjne. Dla mnie w banku powinna się liczyć przede wszystkim wygoda i bezpieczeństwo, to jest podstawa tego, że pieniądze powierzam fachowcom. A wracając do funduszy, to wierzcie mi, że warto uzyskane w ten sposób środki wykorzystać na usprawnienie firmy.

finananasowa

Post autor: finananasowa » 14 lut 2018, 10:12

W zasadzie banki mają bardzo podobne oferty, różnią się niuansami. Właśnie dlatego warto skorzystać z porównywarki i określić swoje potrzeby. Dla jednych będą to bezpłatne przelewy, w tym do ZUS i innych urzędów, dla innych brak płatności za kartę. Grunt to nie brać w ciemno, ale zestawić ze sobą poszczególne oferty i wybrać tę skrojoną na miarę potrzeb.

kasiek66

Post autor: kasiek66 » 02 maja 2018, 09:04

Witaj, konto firmowe to w BOŚ Bank, mają konto firmowe gdzie podstawowe opcje są kompletnie za darmo, sprawdź https://www.bosbank.pl/mikroprzedsiebiorstwa/rachunki/rachunki/konto-ekostarter :)

dawez

Post autor: dawez » 29 maja 2018, 13:36

Moja znajoma mi poleciła tę porównywarkę https://www.comperia.pl/konta_dla_firm/ i przyznam szczerze, że jak zmieniałem konto to korzystałem z ich porad. Może dla kogoś innego też będzie pomocna :)

ODPOWIEDZ