Jak znaleźć odpowiedni produkt oszczędnościowy?

Informacje o kontach bankowych, rozmowa na temat jaki rachunek osobisty wybrać? Porównanie kont firmowych, walutowych, młodzieżowych, oszczędnościowych lub inwestycyjnych.
skontos

Re: Jak znaleźć odpowiedni produkt oszczędnościowy?

Post autor: skontos » 03 lis 2016, 00:06

Dzięki, przydatna wiedza.

Buffet27

Post autor: Buffet27 » 04 lis 2016, 14:35

Proponuję użyć internetu i swoje oszczędności lokować z głową. W internecie jest strona analizy pl i tam można porównać różne produkty między sobą.

InvestQueen

Post autor: InvestQueen » 29 gru 2016, 15:44

Zamiast brać dożywotni kredyt hipoteczny, lepiej tę forsę inwestować w akcje. A produkty oszczędnościowe trzeba oceniać po stabilności osiąganych wyników.

Bozzon

Post autor: Bozzon » 23 lut 2017, 14:55

Przekonanie Polaków do aktywnego oszczędzania nie jest proste, albowiem wielu osobom całkowicie wystarczy przysłowiowe odkładanie do skarpety, a więc chowanie swoich oszczędności w formie gotówkowej na niskooprocentowanych lokatach bankowych lub w ogóle nieoprocentowanych kontach rozliczeniowych. Ciężko jest znaleźć odpowiedni produkt oszczędnościowy.

fioletka

Post autor: fioletka » 19 mar 2017, 18:51

Po pierwsze dobry blog finansowy i czytanie artykułów o oszczędzaniu. Po drugie ja bym proponowała na początek lokatę bo to bezpieczny sposób na oszczędzanie a oferty są coraz lepsze. Apropo blogów finansowych to najlepiej wejść na https://moneye.pl/ bo tam oprócz ciekawych artykułów jest coś w stylu rankingu lokat. Jest tam dobrze pokazane jak mają się konkretne bankowe propozycje do siebie- jaki procent jakie warunki itp :)

biza11

Post autor: biza11 » 21 maja 2017, 15:57

Ja jakiś czas temu zdecydowałam się na oszczędzanie z http://www.viennalife.pl/. Do wyboru dwa pakiety Vital Saver lub Optimum Saver. Minimalna składka to tylko 200 zł, zawsze można dopłacić dodatkowe środki. Generalnie firma sprawdzona i godna polecenia. Uważam, że należy tak się zabezpieczać na przyszłość.

nagietek

Post autor: nagietek » 17 paź 2017, 17:49

Czy wiesz, że wartość pieniędzy nieustannie spada, w związku z czym ich odkładanie nie jest zalecane? Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest ich inwestowanie. Zerknij sobie na aktualny kurs dolara amerykańskiego, jego wartość w ostatnim czasie spadła. Jeśli zakupisz go teraz i sprzedaż, gdy wartość jego wzrośnie (a myślę, że na pewno wzrośnie), zyskasz na tym.

greg67z

Post autor: greg67z » 10 lis 2017, 09:15

No teraz ciężko coś takiego znaleźć. Ale z tego co widzę, to jakoś ktoś tam coś znajduje. To fajnie, że od razu o tym piszecie.

gosiek

Post autor: gosiek » 07 gru 2017, 13:05

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady :) Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)

ODPOWIEDZ