Strona 1 z 2

studiować czy pracować?

: 09 gru 2016, 12:11
autor: marika
Studia czy praca,co się opłaca,dzięki czemu będzie nam łatwiej?

Re: studiować czy pracować?

: 09 gru 2016, 12:15
autor: Manta
Ja opowiem się po stronie studiowania. Wiadomo,że trudno się studiuje nie mając na to funduszy,w końcu życie studenta bywa drogie. Dlatego można starać się jakoś to połączyć,np. wybierając studia już po pierwszym roku starać się znaleźć sobie jakieś dodatkowe zajęcie.Popołudniowa praca może nam przynieść spore korzyści i dodatkowy grosz.

Re: studiować czy pracować?

: 13 gru 2016, 19:08
autor: bluecanvas
Są tacy, co łączą studia z pracą i chyba wychodzą na tym najlepiej.

Re: studiować czy pracować?

: 28 mar 2017, 15:15
autor: grzesiek
Zgadza się, najlepiej jest studiować i dodatkowo pracować przynajmniej dorywczo. Doświadczenie jednak jest bardzo ważne. Ja studiując na kierunku logistyka międzynarodowa studia licencjackie http://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/li ... zynarodowa, dodatkowo jestem na stażu w jednej z firm w Warszawie. To na pewno dobre rozwiązanie, chociaż wiadomo wolałbym mieć już stałą pracę.

Re: studiować czy pracować?

: 26 lip 2017, 18:22
autor: dzwiedz
Szukając pracy z pomocą agencji na pewno dużo szybciej Ci się ją uda znaleźć. Warto tylko zgłaszać się do sprawdzonych firm. Moim zdaniem Most Wanted , to odpowiednia agencja, mają spore doświadczenie i wiele ciekawych ofert pracy.

Re: studiować czy pracować?

: 10 sie 2017, 13:29
autor: Zed55
Myślę, że można znaleźć naprawdę wiele ciekawych kierunków na studia. Między innymi takie studium charakteryzacji i wizażu - http://www.dziewulscy.pl/wydzial-charak ... protetyki/ . Zobaczcie sami, a może was także zainteresuje to miejsce. Uważam, że takie właśnie kierunki mogą być bardzo ciekawym wyborem.

Re: studiować czy pracować?

: 19 wrz 2017, 14:20
autor: RobertJezykowski
Pewnie, że się opłaca, ale musisz sobie zadać pytanie, czy na pewno dasz radę uczyć się i pracować. Bo to nie zawsze da się pogodzić, tym bardziej, jeśli studia są wymagające.

Re: studiować czy pracować?

: 19 wrz 2017, 15:54
autor: inwestycjeonline
Obie te funkcje można spokojnie pogodzić, studia zaoczne i praca, jest ciężko nikt nie powiedział że będzie łatwo.

Re: studiować czy pracować?

: 28 wrz 2017, 17:16
autor: angela12
Najlepiej jest łączyć jedno z drugim.

Re: studiować czy pracować?

: 21 sie 2018, 15:31
autor: Lizza
Najlepiej studiować i pracować. W tym roku ukończyłam studia doktoranckie z psychologii jednocześnie pracując. Nie udałoby mi się to gdybym nie trafiła na specjalistów w pisaniu prac doktorskich z http://www.iprace.pl/oferta/prace-doktorskie/. Pomogli mi oni przy pisaniu pracy udzielając wiele porad. Widać, że posiadają duże doświadczenie. Warto spojrzeć na ich ofertę. :)