studiować czy pracować?

Pomysły na własny biznes w domu, zastanawiasz się jak zarobić w domu chcesz podzielić się własnymi przemyśleniami, szukasz inspiracji zapraszamy do dyskusji.
marika

studiować czy pracować?

Post autor: marika » 09 gru 2016, 12:11

Studia czy praca,co się opłaca,dzięki czemu będzie nam łatwiej?

Manta

Re: studiować czy pracować?

Post autor: Manta » 09 gru 2016, 12:15

Ja opowiem się po stronie studiowania. Wiadomo,że trudno się studiuje nie mając na to funduszy,w końcu życie studenta bywa drogie. Dlatego można starać się jakoś to połączyć,np. wybierając studia już po pierwszym roku starać się znaleźć sobie jakieś dodatkowe zajęcie.Popołudniowa praca może nam przynieść spore korzyści i dodatkowy grosz.

bluecanvas
Kontaktowanie:

Post autor: bluecanvas » 13 gru 2016, 19:08

Są tacy, co łączą studia z pracą i chyba wychodzą na tym najlepiej.

grzesiek

Post autor: grzesiek » 28 mar 2017, 15:15

Zgadza się, najlepiej jest studiować i dodatkowo pracować przynajmniej dorywczo. Doświadczenie jednak jest bardzo ważne. Ja studiując na kierunku logistyka międzynarodowa studia licencjackie http://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/li ... zynarodowa, dodatkowo jestem na stażu w jednej z firm w Warszawie. To na pewno dobre rozwiązanie, chociaż wiadomo wolałbym mieć już stałą pracę.

dzwiedz

Post autor: dzwiedz » 26 lip 2017, 18:22

Szukając pracy z pomocą agencji na pewno dużo szybciej Ci się ją uda znaleźć. Warto tylko zgłaszać się do sprawdzonych firm. Moim zdaniem Most Wanted , to odpowiednia agencja, mają spore doświadczenie i wiele ciekawych ofert pracy.

Zed55

Post autor: Zed55 » 10 sie 2017, 13:29

Myślę, że można znaleźć naprawdę wiele ciekawych kierunków na studia. Między innymi takie studium charakteryzacji i wizażu - http://www.dziewulscy.pl/wydzial-charak ... protetyki/ . Zobaczcie sami, a może was także zainteresuje to miejsce. Uważam, że takie właśnie kierunki mogą być bardzo ciekawym wyborem.

RobertJezykowski
Kontaktowanie:

Post autor: RobertJezykowski » 19 wrz 2017, 14:20

Pewnie, że się opłaca, ale musisz sobie zadać pytanie, czy na pewno dasz radę uczyć się i pracować. Bo to nie zawsze da się pogodzić, tym bardziej, jeśli studia są wymagające. Sporo dobrych porad ostatnio naczytałem się na tej stronie, więc może też znajdziesz coś dla siebie.

inwestycjeonline
Kontaktowanie:

Post autor: inwestycjeonline » 19 wrz 2017, 15:54

Obie te funkcje można spokojnie pogodzić, studia zaoczne i praca, jest ciężko nikt nie powiedział że będzie łatwo.

ODPOWIEDZ