Ankiety i inne

Pomysły na własny biznes w domu, zastanawiasz się jak zarobić w domu chcesz podzielić się własnymi przemyśleniami, szukasz inspiracji zapraszamy do dyskusji.
botanik

Ankiety i inne

Post autor: botanik » 28 lut 2016, 22:08

Fajny blog jaki znalazłem o zarabianiu to zarabiasz.blog.pl

malgorzata.rozanska

Re: Ankiety i inne

Post autor: malgorzata.rozanska » 18 kwie 2016, 12:35

Super, blogów o zarabianiu i finansach jest mnóstwo i można dowiedzieć się z nich wielu ciekawych rzeczy. Szkoda tylko, że ten który Ty polecasz to nie blog o zarabianiu tylko reklama platform do wypełniania ankiet. Sama mam konto na Reaktorze Opinii i w ciągu roku uzbierałam jakieś 270 pkt., co przekłada się bodajże na jakieś... 27 zł. Więc o zarabianiu nie ma mowy, biorąc pod uwagę, że można wypłacić sobie pieniądze chyba od 500 pkt. Traci się na to mnóstwo czasu i nerwów (no ile można wypełniać ankiety, czasem bzdurne, długotrwałe), a do tego prawie nic z tego nie ma. Nawet działając na kilku takich platformach zarobisz grosze. A na koniec pewnie trzeba jeszcze odprowadzić od tego podatek, kiedy już wypłacisz sobie pieniądze. Moim zdaniem bezsensowny pomysł, dobry dla tych, którzy mają za dużo wolnego czasu i za mało problemów na głowie :)

Bozzon

Post autor: Bozzon » 13 lut 2017, 14:02

Osoby, które chcą zarabiać na uczestnictwie w programach partnerskich, często decydują się na przynależenie do kilku naraz, w tym samym czasie. Nie wiedzą, że w ten sposób popełniają błąd. Skupienie się na promowaniu kilku różnych witryn nie zawsze gwarantuje sukces, dlatego lepszym rozwiązaniem będzie wybranie jednego programu partnerskiego, przetestowanie go i optymalizacja.

chuck76
Kontaktowanie:

Post autor: chuck76 » 08 lip 2017, 10:21

No jeśli o ankiety chodzi to raczej trzeba traktować to jako dodatek do zarobków.

ODPOWIEDZ