Handlowanie przez internet?

Pomysły na własny biznes w domu, zastanawiasz się jak zarobić w domu chcesz podzielić się własnymi przemyśleniami, szukasz inspiracji zapraszamy do dyskusji.
ulryk194
Posty: 21
Rejestracja: 05 lis 2016, 14:34

Re: Handlowanie przez internet?

Post autor: ulryk194 » 05 sty 2017, 12:15

Handlowanie przez internet było i jest opłacalne, ale na rynku e-commerce panuje obecnie spora konkurencja, także przymierzając się do założenia np. własnego e-sklepu trzeba zadbać o wysoką jakość oferowanych produktów/usług i zminimalizować koszty prowadzenia działalności, jednak bez zmniejszania wydajności, czy jakości oferty. Warto skorzystać z odpowiedniego oprogramowania do prowadzenia e-sklepu, które czasami jest darmowe, jak to na platformie http://pasejo.pl - umożliwiają tam prowadzenie w prosty sposób sprzedaży online.

colina
Posty: 31
Rejestracja: 03 lut 2017, 15:20

Re: Handlowanie przez internet?

Post autor: colina » 08 mar 2017, 23:23

Moim zdaniem marketing szeptany to najlepszy sposób na zdobycie klientów. Ja korzystam z usług firmy https://skuteczni.pl/ i muszę przyznać, że od momentu pierwszych działań tą metodą znacząco podniosła się sprzedaż moich produktów, poza tym zmieniła się główna docelowa grupa odbiorców. Jestem zadowolona ze wszystkich zaproponowanych rozwiązań. Polecam jeśli ktoś ma problem z dotarciem do klientów.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość