50 zł za osobęm na dowód, dowód wypłaty :)

Programy partnerskie polegające na promowaniu ubezpieczeń oraz produktów finansowych banków.
robertos1987
Posty: 2
Rejestracja: 17 lip 2013, 10:14

50 zł za osobęm na dowód, dowód wypłaty :)

Post autor: robertos1987 » 17 lip 2013, 10:16

Witajcie,

Zerknijcie na program partnerski, na którym ja zarabiam, według mnie to najbardziej dochodowy i prosty program w jakim brałem i biorę nadal udział.

Firma, której usługi będziemy polecać to firma Tax-Pol. Firma zajmuje się zwrotami podatków z zagranicy dla ludzi tam pracujących bądź już nie pracujących, albo zamierzających wyjechać do pracy za granicę a chcących odzyskać nadpłacony podatek za granicą i tą właśnie usługę będziemy polecać.

Program ten, jest bardzo dobry z powodu zasięgu klientów, którym możemy polecać usługę firmy Tax-Pol. Emigracja naszych rodaków jest bardzo duża, jest bardzo znanym zjawiskiem więc klientela jest dla nas bardzo szeroka a która, praktycznie się nie kończy, mało tego, wciąż rośnie w szybkim tempie. Dlatego tutaj upatrujemy naszego sukcesu w tym programie partnerskim.

Po krótce, program polega na polecaniu firmy oraz ich usług, a osoba która przyjdzie z naszego polecenia otrzyma rabat 10% na usługę tej firmy a my jeśli ta osoba skorzysta z usługi firmy Tax-Pol i zostanie rozliczona dostaniemy 50 złotych!

Tutaj link z potrzebnymi informacjami http://www.zarabiaj.tax-pol.pl/

W razie jakichkolwiek pytań pytajcie śmiało.


ODPOWIEDZ