Program Afiliacyjny Alior i Alior Sync

Programy partnerskie polegające na promowaniu ubezpieczeń oraz produktów finansowych banków.
ziggy23

Program Afiliacyjny Alior i Alior Sync

Post autor: ziggy23 » 07 lut 2013, 12:31

Witam,
Szukam dobrego programu partnerskiego z branzy finansowej.
Zastanawiałem się nad mBankiem, ale wczoraj przypadkiem odkryłem, że Alior Bank też ma swój: program-afiliacyjny.alior.pl

Ktoś może działa w nim? Który wybrać?

programypartnerskie

Re: Program Partnerski Alior i Alior Sync

Post autor: programypartnerskie » 09 lut 2013, 11:16

Wszystkie programy partnerskie, które wymieniłeś są warte uwagi. W programie mBanku uczestniczę już od kilku lat i jestem zadowolony. Program partnerski Alior Banku wystartował niedawno 21.01.2013 dlatego ciężko coś więcej teraz o nim powiedzieć. Zaletą tych dwóch programów jest to, że współpracujemy w pewien sposób bezpośrednio z bankiem, dlatego prowizje są wyższe. Na konkretnym przykładzie konta alior sync za jeden rachunek otwarty za naszym pośrednictwem dostaniemy 50zł w programie Alior Bank. Kiedy pojawia się kolejny pośrednik czyli na przykład program Bankier stawka wynosi już 40zł, lub w money2money 45zł(zgodnie z tabelą B z podwyższonymi stawkami).
Oczywiście z tego powodu nie można przekreślać programów typu Bankier, Money2money, Comperia lub Ebroker. Ich podstawową zaletą jest to, że udostępniają nam bardzo dużo produktów finansowych różnych banków oraz instytucji finansowych. Dodatkowo za ich pośrednictwem mamy dostęp do ciekawych porównywarek oraz wyszukiwarek kredytów, kont oraz lokat itd...
Moja prywatna rada jeśli na poważnie chcesz zajmować się promowaniem produktów finansowych w internecie przetestuj wszystkie wymienione programy partnerskie.

bartosz-rompala
Kontaktowanie:

Re: Program Afiliacyjny Alior i Alior Sync

Post autor: bartosz-rompala » 24 cze 2013, 09:43

Wiecie już coś na temat PP Aliora?

marcellina22

Post autor: marcellina22 » 26 sie 2013, 14:19

Pp Alior to jeden z najlepszych programów, ja z niego korzystalem i mogę w 100% Ci go polecić, działa szybko i bezproblemowo.

mycash

Zarabiaj na finansach

Post autor: mycash » 03 wrz 2013, 19:38

Od dawna jest wiadomo, że największe prowizje uzyskuje się programach finansowych. Alior ma fajny program z wysokimi prowizjami, 60 złotych za konto i 1,3% od pożyczki, to bardzo dobre stawki. W tej chwili więcej płaci tylko mBank, ale moim zdaniem Aliora łatwiej sprzedać. http://wwww.jakzarabiackase.blogspot.co.uk

bartosz-rompala
Kontaktowanie:

Post autor: bartosz-rompala » 10 lis 2013, 23:56

ja w zeszłym roku korzystałem i promowałem aktywnie konto w alior syncu, gdzie i polecjący i zakłądający mieli korzyści finansowe, było trochę problemów ale ostatecznie z wsyzstkich rzeczy się solidnie rozliczyli ze mną :)

marcellina22

Post autor: marcellina22 » 16 cze 2014, 22:55

Jeśli chodzi o Alior, to ostatnio w dobrym kalkulatorze sobie wszystko posprawdzałem.. http://www.kalkulator.pl/Alior-Bank idealnie !

ODPOWIEDZ