PP Profi Credit

Programy partnerskie polegające na promowaniu ubezpieczeń oraz produktów finansowych banków.
Kasyx

PP Profi Credit

Post autor: Kasyx » 25 gru 2012, 22:58

Witam,
szukam opinii o programie partnerskim Profi Credit, czyli pośrednictwie w udzielaniu pożyczek przez wymienioną firmę. Chciałbym zapytać, czy dobrze się sprzedają te pożyczki i czy Waszym zdaniem PP Profi Credit jest dobrym wyborem w branży finansowej.
Z góry dzięki za opinie.

programypartnerskie

Profi Credit opinie

Post autor: programypartnerskie » 26 gru 2012, 12:45

Prawdę mówiąc nie uczestniczyłem w tym programie partnerskim. Na pierwszy rzut oka wygląda całkiem nieźle. Może stanowić dobre uzupełnienie oferty pożyczek najpopularniejszych programów finansowych takich jak bankier czy m2m. Jak znajdę czas zapiszę się i podzielę się wrażeniami.

kajaa

Re: PP Profi Credit

Post autor: kajaa » 28 mar 2013, 11:17

Dołączam się do pytania - czy ktoś ma może doświadczenie z tym programem?

robertlewandowski

Program Partnerski Profi Credit

Post autor: robertlewandowski » 22 cze 2015, 08:21

Cześć wszystkim, w związku z tym, że brakuje tutaj informacji o programie partnerskim Profi Creditu to wrzucam trochę informacji oraz link do rejestracji:

Profi Credit - druga co do wielkości firma pożyczkowa, pozabankowa w Polsce.

Internetowy Program Partnerski PROFI CREDIT Polska S. A. to:

• pewny partner biznesowy
• pewność wypłat
• wsparcie techniczne i merytoryczne
• 2% prowizji od udzielonych pożyczek brutto (kwoty, którą klient ma do oddania)
• konkursy premiowe dla najlepszych

Jakiś czas temu sam zacząłem z Nimi współpracować i jest OK.

Ktoś już z Nimi współpracuje?

majewska

Post autor: majewska » 20 lip 2015, 10:51

Należę do programu partnerskiego Profi Credit i z czystym sumieniem mogę powiedzieć , że jest to rzetelna firma a wypłaty otrzymuję terminowo.
Dzięki pieniążkom zarobionym w tym programie mogłam zrobić remont całego domu i powymieniać dużo rzeczy. Jest to dobra alternatywa dla kobiet w ciązy lub dla młodych. Mam dzieki nim drugą pensję i napewno dalej będę w nim działać.

damian

Post autor: damian » 07 lut 2017, 14:22

W programie partnerskim Profi Credit nie ma zadnych limitów wypłaty kasy wiec wyplacasz kiedy chcesz, czesto sie zdaza że akurat na weekend w piatek potrzebujesz jakiejkolwiek kasy wiec sobie wyplacasz z PP i juz masz.

andy

Post autor: andy » 10 lut 2017, 13:28

W Profi Credit wypłacają 60zł za każdy wniosek o pożyczkę spisany z klientem i nie masz limitów wypłaty kasy z twojego programu wiec ida na rękę. Ogólnie warunki dobre, ja sobie chwalę, łatwo sie przekonuje ludzi do tej firmy bo jest dość znana, oddziały stacjonarne maja chyba w kazdym wiekszym miescie w Polsce.

natol

Post autor: natol » 21 lut 2017, 20:06

sporo osób jest w programie partnerskim profi credit bo maja chyba ze wszystkich najnormalniejsze warunki, takie logiczne, dla ludzi, przejrzyste wszystko jest. Dostajesz 60zl za spisany wniosek i wypłata w każdej chwili, bez progów, wiec nie trzeba czekać na kase.

ODPOWIEDZ