Gallant Capital Markets Program Partnerski

Programy partnerskie polegające na promowaniu ubezpieczeń oraz produktów finansowych banków.
GCMPoland
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2016, 14:57

Gallant Capital Markets Program Partnerski

Post autor: GCMPoland » 19 kwie 2016, 15:35

Gallant Capital Markets jesteśmy międzynarodowym brokerem, uznanym w świecie, a obecnie również w Polsce. Pozyskujemy coraz większe grono zadowolonych klientów i z tego powodu oferujemy korzystny program partnerski.

Dla każdego partnera oferujemy bezkonkurencyjnie dobre warunki prowizyjne.
Prowizje u nas to aż $8 na głównych parach (0.8 pipsa).W zależności od instrumentu na jakim będą handlować klienci, prowizja ta może być większa. Istnieje także możliwość negocjacji warunków.
Współpraca z nami daje dostęp do rozbudowanej strefy klienta, gdzie na bieżąco można śledzić obroty swoich klientów oraz prowizję.


Gallant Capital Markets jest firma powstałą w 2008 roku, posiada swoje biura w Nowym Jorku przy Wall Street. Regulacja jest zabezpieczona przez FSC na BVI - Wyspach Dziewiczych, które są prężnym ośrodkiem biznesowym bazującym na prawie brytyjskim - włączając w to regulacje rynków finansowych. Jurysdykcja ta zapewnia efektowne i przyjazne dla klientów prowadzenie biznesu - dbając o ich bezpieczeństwo, poprzez segregację kont, zabezpieczenie funduszu gwarancyjnego oraz o poufność, która jest priorytetem.
Działamy na postawie modelu STP/DMA, a nasi klienci z Polski i z UE, mogą korzystać z tej samej oferty produktowej jak klienci z innych krajów - bez zbędnych ograniczeń - ta sama specyfika konta, te same spready, a także ta sama dźwignia. Dbałość o bezpieczeństwo klientów jest także potwierdzona, tym iż wypłaty obsługujemy w ciągu 2 dni roboczych (a 89% wypłat, nawet tego samego dnia roboczego)
Dla naszych klientów oferujemy dźwignie 1:400 na rachunkach denominowanych w głównych walutach, jak też w PLN. Bonus do $2500, przy pierwszym depozycie. Oferujemy również wiele sposobów dokonywania wpłat: przelew bankowy, płatność karta kredytową, a także skrill, neteller, webmoney.

Link do naszej strony:
https://www.gcmfx.com/polish


W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.


Agnieszka Czerwińska
e-mail: agnieszka(at)pl.fxpass.com
telefon: 512-913-614

ODPOWIEDZ