Platforma dla firm

Programy partnerskie polegające na promowaniu ubezpieczeń oraz produktów finansowych banków.
remedia

Platforma dla firm

Post autor: remedia » 16 lis 2014, 19:55

ING oferuje nam pomoc w nawiązywaniu kontaktów biznesowych, w tym od strony logistyki. W tym celu uruchomiona została platforma handlowa dla firm. Można tam zapoznać się z różnymi ofertami usług finansowych jakie są oferowane przez firmy które zamieszczają tam swoją ofertę. W ten sposób powstał nowy portal służący małym i średnim firmom.

grzesiek

Re: Platforma dla firm

Post autor: grzesiek » 27 lis 2014, 15:42

Chcę się wybrać na właśnie takie szkolenie, ale najpierw zdecydowanie muszę podszkolić angielski dlatego od 2 tygodni chodzę już na zajęcia i mam nadzieję, że język przyswoję jak najszybciej :)

michal260

Post autor: michal260 » 22 kwie 2016, 10:41

Myślę, że najbardziej efektywne są szkolenia w małych grupach, sam na takim byłem i zachęcam do przetestowania.

Krystex

Post autor: Krystex » 07 lis 2016, 12:02

Widzę ze takich platform jest coraz więcej, co wyraźnie wskazuje na to że marketing afilacyjny zyskuje w polsce na znaczeniu. Osobiście rozważam nawiązanie współpracy z https://www.salesmedia.pl/ bo mają bardzo przejrzyste i atrakcyjne warunki, czy ktoś z was korzystał już może z usług tej firmy i mógłby podzielić sie ze mną swoim doświadczeniem i opinią? Bedą wyjątkowo wdzięczna, bo każda taka informacja ma dla mnie ogromne znaczenie.

Mirekkowal28

Post autor: Mirekkowal28 » 16 sty 2017, 00:16

Wiele osób z http://internetoweforum.pl/ było na szkoleniach organizowanych w nieco mniejszych grupach i wydaje mi się, że taka forma szkoleń jest jednak najskuteczniejsza.

ODPOWIEDZ