Kredyty dla Firm

Jak wybrać dobry kredyt, jak korzystać z kalkulatorów kredytowych która pożyczka ma najkorzystniejsze oprocentowanie opinie porady informacje
finkred

Kredyty dla Firm

Post autor: finkred » 27 sie 2013, 18:05

Kredyty dla Firm

prowadzą Państwo firmę? odpowiednie finansowanie jest potrzebne na każdym etapie - kredyty dla firm - kredyty inwestycyjne - kredyty obrotowe - tutaj każdy prowadzący firmę znajdzie coś dla siebie.Różne formy kredytów pozwalają na bezproblemowe prowadzenie biznesu.

Podpowiadamy również w wyborze konta dla firmy, w zdobyciu leasingu.

Każdy przedsiębiorca znajdzie u nas coś dla siebie.

Pozdrawiam
JW

sergio

Re: Kredyty dla Firm

Post autor: sergio » 30 wrz 2013, 08:25

Jestem zainteresowany kredytem, dlatego zwracam się w tym wątku z pytaniem. Otóż chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś z was korzystał już z kredytów z rządowym lub unijnym wsparciem dla małych firm. To zagadnienie zostało tutaj opisane: http://www.taxcare.pl/porady/kredyty-z- ... owych-firm

Te pożyczki mają być dostępne dla firm, które nie posiadają odpowiednich zabezpieczeń. Ja właśnie w takiej sytuacji się znajduję. Potrzebuję odpowiednich środków na inwestycję. Dlatego jeśli ktoś z was ma jakieś doświadczenia z tymi kredytami z gwarancją de minimis to bardzo proszę o odpowiedź.

adamiakmatinka

Post autor: adamiakmatinka » 09 paź 2013, 09:36

Kurczę te kredyty to tylko w Warszawie, a macie jakie oprocentowanie tych kredytów bo nie mogę znaleźć takie jak tutaj - oprocentowanieofert.pl?

matias4

Post autor: matias4 » 11 paź 2017, 14:05

A ja tam zdecydowanie unikam pożyczek pozabankowych, uważam że to po prostu przereklamowana sprawa. Teraz poza tym są dużo większe możliwości starania się o finanse, czy to w urzędach pracy, czy instytucjach unijnych. Naprawdę wiele można zdziałać i nie trzeba się koniecznie uciekać do kredytów. Jeśli mogę coś jeszcze podpowiedzieć młodym przedsiębiorcom, to myślę,że dobrym pomysłem jest zabezpieczenie ważnych firmowych dokumentów, chociażby za sprawą tego typu sejfów - https://www.saffort.pl/

ODPOWIEDZ