Kupno mieszkania lub domu za 260000 zł

Jak wybrać dobry kredyt, jak korzystać z kalkulatorów kredytowych która pożyczka ma najkorzystniejsze oprocentowanie opinie porady informacje
vika

Re: Kupno mieszkania lub domu za 260000 zł

Post autor: vika » 03 wrz 2017, 00:03

Moim zdaniem warto sprawdzić ofertę Euro Styl, sporo się u nich buduje.
Jedna z ich inwestycji to mieszkania pogórze. Osiedle Beauforta z kameralną zabudową nawiązującą pod względem architektury do zabudowy nadmorskich kurortów.

Fionnka009

Post autor: Fionnka009 » 12 wrz 2017, 17:55

Chyba ciężko kupić dom w takiej cenie, przynajmniej w okolicy w której mieszkam. Ale są oczywiście domy do kapitalnego remontu. Polecałabym jednak dom, bo dom to wolność.

matias4

Post autor: matias4 » 27 wrz 2017, 10:26

Jestem podobnego zdania co biza11, ponieważ uważam że budowa domu może kosztować trochę nerwów i kasy, ale jak już człowiek usiądzie w fotelu we własnym domu, to ma pewność, że dobrze zrobił. Przynajmniej teraz wiem, że jestem na "swoim", że mam wokół siebie tyle przestrzeni, ile chciałam. A jak zamierzam zrobić grilla, to po prostu znajomych zapraszam i szlus. A budowa wcale nie musi tyle kosztować, ja na przykład zaoszczedziłem na ogrzewaniu, inwestując w kominek z płaszczem wodnym - https://kratki.com/sklep/pl/produkt/1730/nadia-pw-10

Bozzon

Post autor: Bozzon » 06 paź 2017, 13:24

Za takie pieniądze to Wy kupicie chyba tylko kawalerkę a nie jakieś większe mieszkanie a co dopiero dom... No chyba, że to będzie nieruchomość w jakiejś małej mieścinie, w której nie znajdziecie nawet dobrej pracy. Mieszkanie 2 pokojowe w Warszawie czy w Poznaniu lub Trójmieście to koszt ponad tysięcy złotych. Ja wychodze też z założenia, że lepiej kupić mieszkanie w dobrej lokalizacji, w której będziemy mieli dobry dojazd niż kupić coś na obrzeżach i później wydawać majątek na dojazdy do pracy. Zerknijcie tutaj http://www.mapanieruchomosci.pl/mieszka ... dnie/18/1/ . Na stronie dostępne są oferty mieszkań na Pradzę w Warszawie. Może nie kosztują one 260tyś ale nie są dużo droższe.

ODPOWIEDZ