Jak dostać Kredyt Hipoteczny

Jak wybrać dobry kredyt, jak korzystać z kalkulatorów kredytowych która pożyczka ma najkorzystniejsze oprocentowanie opinie porady informacje
Ajlar
Posty: 19
Rejestracja: 04 wrz 2016, 11:18

Re: Jak dostać Kredyt Hipoteczny

Post autor: Ajlar » 04 wrz 2016, 11:37

Niestety czasem jest tak, iż bank przy udzieleniu kredytu hipotecznego chce nas zmusić, abyśmy dodatkowo go ubezpieczyli u nich. Jest to dodatkowy koszt (a te ubezpieczenia nie są korzystne). Dlatego lepiej skorzystać z oferty firmy która za nas załatwi wszelakie formalności odnośnie ubezpieczenia kredytu, a sam koszt ubezpieczenia u nich w firmie - jest o wiele niższy niż w banku.

Nairik
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2016, 07:11

Re: Jak dostać Kredyt Hipoteczny

Post autor: Nairik » 14 wrz 2016, 11:13

Dodatkowe koszty w postaci ubezpieczeń lub kart kredytowych to już niemalże standard :) Warto popracować nad zdolnością kredytową czyli maksymalnie zwiększyć zarobki i w miarę możliwości pozbyć się zobowiązać takich jak karty kredytowe i kredyty gotówkowe. W przypadku działalności gospodarczej bardzo istotne jest, żeby dochody były regularne (wpływy co miesiąc) inaczej bank może odmówić udzielenia kredytu.

Bozzon
Posty: 61
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:49

Re: Jak dostać Kredyt Hipoteczny

Post autor: Bozzon » 09 lut 2017, 10:44

Kupując nieruchomość na kredyt trzeba wziąć pod uwagę jej wartość rynkową i to czy jest szansa, że będzie ona rosła lub malała. Jedną z najgorszych sytuacji jest ta, w której ty wciąż spłacasz kredyt, a mieszkanie traci na wartości bo np. obok powstaje ruchliwa ulica, hurtownia, czy po prostu budynek wymaga gruntownego remontu. Inwestycje kupione na kredyt muszą być tego warte, czyli posiadać jakiś niepodważalny atut. Oferta na której z pewnością nie stracisz dostępna jest na stronie https://vantage-sa.pl/inwestycje/mieszkaniowe.html

vika
Posty: 10
Rejestracja: 14 paź 2016, 11:04

Re: Jak dostać Kredyt Hipoteczny

Post autor: vika » 03 wrz 2017, 00:06

Dobrze, że można skorzystać z pomocy ekspertów finansowych, taką pomoc umożliwia nawet deweloper. Ekspert wyjaśni różnice między poszczególnymi ofertami oraz pomoże wybrać tę najkorzystniejszą.

ODPOWIEDZ