KREDYT GOTÓWKOWY

Jak wybrać dobry kredyt, jak korzystać z kalkulatorów kredytowych która pożyczka ma najkorzystniejsze oprocentowanie opinie porady informacje
marika

KREDYT GOTÓWKOWY

Post autor: marika » 28 lis 2012, 19:45

Zastanawiam się,w którym banku najlepiej wziąć kredyt gotówkowy na dowolny cel,macie jakieś sprawdzone placówki?

Manta

Re: KREDYT GOTÓWKOWY

Post autor: Manta » 17 gru 2012, 20:36

Alior bank

Finansowiec

Dobry kredyt gotówkowy

Post autor: Finansowiec » 17 sty 2013, 10:45

Najlepiej dokonać samodzielnego wyboru każdy ma przecież inne oczekiwania. Ja korzystam z wyszukiwarek kredytów podaję link: wyszukiwarka kredytów gotówkowychdzięki takim narzędziom możesz porównać wszystkie dostępne kredyty. Na tej stronie jest kilka wyszukiwarek różnych firm dlatego można dość obiektywnie stwierdzić, która oferta kredytowa jest najlepsza.

Tompompon

Post autor: Tompompon » 27 sty 2013, 16:13

Moim skromnym zdaniem to najlepiej samemu dobrze zapoznać się z ofertami banków i parabanków w tym zakresie. To co jeszcze wczoraj było najlepsze wcale dziś nie musi być już tak kuszące.
Wszystko zależy od tego ile potrzebujesz wziąć kredytu i na jaki czas. Zacznij oczywiście szukać w tych miejscach gdzie już Cię znają - na pewno chętnie będą współpracować. Najlepiej skupić się na bankach - jeśli masz zdolność kredytową i jesteś 'czysta' w BIK. W innym przypadku pozostają CI parabanki. Tu jednak bądź ostrożna i zanim z czegoś skorzystasz sprawdź o tym opinie. Nieraz można się zdrowo przejechać z kosztami pożyczki gotówkowej w parabanku.

bankowiec34

Post autor: bankowiec34 » 05 cze 2013, 23:06

Trzeba podejść do tego indywidualnie, każdy ma swoje priorytety. Sugeruje spotkanie się np. z niezależnym doradcą.

Kalinka

Post autor: Kalinka » 24 cze 2013, 11:21

Najlepiej wybrać taki, w którym elastycznie da się dopasować oprocentowanie i wysokość oraz ilość rat tak, aby dało się to bezproblemowo i z jak najmniejszym obciążeniem dla budżetu spłacić. No i, oczywiście, można poszukać pożyczki z jakimiś gratisami :) Ostatnio spodobała mi się oferta Invest Banku - Kredyt Plus spełnia wszystkie kryteria. Jest jednym z najtańszych aktualnie na rynku, na dodatek każdy kredytobiorca, który pożyczy do końca czerwca więcej niż 5 tys., może wziąć udział w prostym konkursie, w którym nagrodami są iPady i smartfony :) Tu szczegóły dla zainteresowanych: https://www.investbank.pl/ibdc/ibacPlus.do

jack.rostowski

Post autor: jack.rostowski » 05 lip 2013, 17:03

Ze swojej strony mogę polecić serwis - najtańszy kredyt gotówkowy - dobre porównanie ofert!

rozwojowa
Kontaktowanie:

Post autor: rozwojowa » 25 mar 2014, 14:37

Na pewno nie polecam parabanków. Warto jednak porównać oferty przed podjęciem ostatecznej decyzji. Może spróbuj w banku, w którym już posiadasz konto.

adm4h

Post autor: adm4h » 27 mar 2014, 11:26

daj sobie spokój z parabankami, jeśli masz oczywiście taka opcje. Ja polecam Ci sprawdzić ofertę w banku w którym masz konto. Znają Twoją historię wiedzą jakie masz wpływy na konto itp. Ja w ING prze internet dostałem prawie 13 tyś po jednym kliknięciu i 30 sek kasa była na koncie.

berger

Post autor: berger » 12 cze 2014, 11:41

Jeśli szukasz dobrej oferty to sprawdź jakiś kalkulator kredytowy ponieważ wtedy wszystkie banki będą w jednym miejscu.

ODPOWIEDZ