Pieniądze na nowy biznes

Jak wybrać dobry kredyt, jak korzystać z kalkulatorów kredytowych która pożyczka ma najkorzystniejsze oprocentowanie opinie porady informacje
Grzegorz92

Pieniądze na nowy biznes

Post autor: Grzegorz92 » 24 sty 2017, 16:24

Witam, mam pytanie czy opłaca się brać kredyt pozabankowy, przy starcie firmy, możecie coś polecić? To trochę nie pewne, wiem, ale nie widzę innego wyjścia ;/ Z góry dzięki za pomoc.

Kar_ol

Re: Pieniądze na nowy biznes

Post autor: Kar_ol » 24 sty 2017, 19:29

Generalnie nie jestem zwolennikiem takich pożyczek... lepiej, moim zdaniem udać się do banku po pewny kredyt. Ale jeśli już potrzebujesz, to poszukaj ogłoszeń sprawdzonych firm.

aggga

Post autor: aggga » 08 mar 2017, 10:07

Grzegorz92 pisze:Witam, mam pytanie czy opłaca się brać kredyt pozabankowy, przy starcie firmy, możecie coś polecić? To trochę nie pewne, wiem, ale nie widzę innego wyjścia ;/ Z góry dzięki za pomoc.
Moim zdaniem nie opłąca się.Takie kredyty mają bardzo wysokie oprocentowanie.Myslisz,ze warto jest obciążać się na początku swojego biznesu? Skoro nie wiesz na pewno czy wypali?

Lepiej postaraj się o dotację w urzędzie pracy. Nadal jest mozliwosć postarania się o pieniadze. I to całkiem spore pieniądze.

Ewentualnie dopytaj się jeszcze na tym forum może doradzą Ci co robić w Twojej sytuacji.
http://www.forum-kredytowe.pl
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2017, 09:11 przez aggga, łącznie zmieniany 1 raz.

dawidstas86

Post autor: dawidstas86 » 15 mar 2017, 22:56

Przecież pożyczki krótkoterminowe nadają się jedynie na ekstremalnie trudne sytuacje życiowe a nie na rozkręcanie biznesu!

robertkown

Post autor: robertkown » 16 mar 2017, 11:05

Nie wszystkie pożyczki pozabankowe są obwarowane wysokim oprocentowaniem. Często można trafić również na promocję dla początkujący klientów i niejednokrotnie takie ukłony w kierunku klienta są dużo bardziej opłacalne od skorzystania z usług bankowych. Sprawdź proszę http://www.concash.pl serwis udzielający pożyczki przez Internet. Concash cechuje udzielanie szybkich pożyczek pozabankowych bez BIK. Dodatkowo firma działa już od wielu lat na polskim rynku, stąd mamy pewność, że nie zostaniemy oszukani, wyrobili sobie pewną już markę ;)

Wojtek-wwa

Post autor: Wojtek-wwa » 20 mar 2017, 19:44

Zgadzam się z użytkownikiem wyżej. W firmie Concash można dostać bardzo rozsądną ofertę. Potrzebowałem 50 tyś i po 2 dniach odezwał się inwestor z propozycją oprocentowania 7% ;)

danielamt77

Post autor: danielamt77 » 28 kwie 2017, 14:00

Może warto skorzystać z innych pomocy? Możesz dostać różne dofinansowania z Unii, z tego co się orientuje to z Urzędu Pracy również. Polecam także franczyze http://rabat-detal.pl/. Jest to bardzo dobry sposób na swój biznes jeżeli nie masz aż tak dużo środków finansowych. Franczyzodawca bardzo pomaga szczególnie na starcie, ale później oczywiście też ;)

IwonaR

Post autor: IwonaR » 12 maja 2017, 09:43

Kredyt to jedno ale może faktycznie warto też, jak doradza danielamt77, pomyśleć o innych źródłach funduszy na rozpoczęcie działalności. Fundusze unijne to jedna z opcji. Ciężko określić Twoje szanse na uzyskanie dofinansowania ze środków unijnych - nic nie wspominasz o rodzaju działalności czy własnych uwarunkowaniach finansowych ale wejdź może na http://inservices.pl/oferta/dotacje-unijne/. Ich konsultant od dotacji unijnych określi, na co możesz liczyć.

Bozzon

Post autor: Bozzon » 19 maja 2017, 10:51

Mi we wszystkich formalnościach pomogła firma https://dotacjenainnowacje.taxand.pl/dotacje-unijne/ Istotnym źródłem, z którego można pozyskać dotacje unijne na rozwój firmy, w tym zwłaszcza dotacje unijne na innowacje jest Program Operacyjny Inteligentny Rozwój (PO IR) finansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Jego kluczową rolą jest wsparcie zwiększania nakładów przedsiębiorstw na B+R i poprawa warunków prowadzenia przez nie działalności badawczo-rozwojowej, a także wspieranie wdrożeń wyników prac B+R w działalności gospodarczej. Szczególną grupą przedsiębiorstw wspieraną przez dotacje unijne są małe i średnie firmy, które w odróżnieniu od firm dużych mają więcej możliwości dofinansowania. Przede wszystkim to wyłącznie małe i średnie firmy mogą pozyskać dotacje unijne na projekty inwestycyjne, w tym związane z wdrażaniem wyników prac B+R do działalności gospodarczej. Warto podkreślić, że dotacje unijne dla małych firm stanowią szczególne wyzwanie. Często nie posiadają one w swoich strukturach osób lub zespołów wyspecjalizowanych w pozyskiwaniu dofinansowania z funduszy unijnych.

buka

Post autor: buka » 11 sie 2017, 14:32

Dzieki wszystkim za propozycje. A wiecie moze cos wiecej na temat pozyczek od inwestorow prywatnych? Potrzebuje duzego zastrzyku gotowki na otwarcie swojego biznesu dlatego tez szukam jak najwiekszej ilosc mozliwosci. Firma bedzie zajowala sie wypozyczaniem sprzetu ciezkiego - cos w podobie do https://www.riwal.com/poland/pl-pl/serwis-i-naprawa Mam nadzieje na duza liczbe zlecen gdyz w mojej okolicy ma byc budowane kilka wiekszych osiedli. Ma ktos z was doswiadczenie w prowdzeniu takiego biznesu? Wydaje mi sie byc dobra nisza poniewaz w promonieu ponad 50km od mojego miejsca zamieszkania nie ma praktycznie konkurencji. Bede wdzieczy za sprawdzone rady. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ