Filarum, Soho czy Vivus - która firma pożyczkowa najlepsza?

Jak wybrać dobry kredyt, jak korzystać z kalkulatorów kredytowych która pożyczka ma najkorzystniejsze oprocentowanie opinie porady informacje
rossm

Filarum, Soho czy Vivus - która firma pożyczkowa najlepsza?

Post autor: rossm » 19 sie 2015, 12:22

Jak w temacie, planuję wkrótce zaciągnąć kredyt gotówkowy, tzw chwilówkę. Jest tego tyle na rynku, że trudno się w tych wszystkich ofertach połapać. Pytanie dotyczy opinii na temat tych trzech największych firm... Będę wdzięczny za wszelkie sugestie w tej sprawie.

stewer

Re: Filarum, Soho czy Vivus - która firma pożyczkowa najlepsza?

Post autor: stewer » 19 sie 2015, 16:08

rossm pisze:Jak w temacie, planuję wkrótce zaciągnąć kredyt gotówkowy, tzw chwilówkę. Jest tego tyle na rynku, że trudno się w tych wszystkich ofertach połapać. Pytanie dotyczy opinii na temat tych trzech największych firm... Będę wdzięczny za wszelkie sugestie w tej sprawie.
Radziłbym sie dobrze nad tym zastanowić ponieważ oprocentowanie w takich firmach jest bardzo wysokie. Coś co jest łatwe oraz szybkie nie może być tanie. Proste ! Z drugiej strony jestem daleki od oceniania i wiem,że są nieciekawe sytuacje, w których taka chwilówka jest ostatnim ratunkiem. Co mogę doradzić to skorzystanie z oferty pierwszej darmowej pożyczki. Jeśli spłacisz ją do jakiegoś kokretnego okresu nie zapłacisz oprocentowania. Zerknij sobie jeszcze tutaj:
http://www.forum-kredytowe.pl/f160/vivu ... 63887.html

Masz cały wpis na forum z opiniami o vivusie.Moze nieco rozjaśni Ci sytuację.

maestro999

Post autor: maestro999 » 08 wrz 2015, 19:22

Oferty wszystkich firm są bardzo zbliżone. Każda firma oferuje pierwszą pożyczkę za darmo, różnica tylko w kwocie. Vivus oferuje najwięcej bo aż 1600 zł, pozostałe dwie. Zauważ też też operatorem pozostałych dwóch marek jest jedna spółka, więc można powiedzieć, że mniej-więcej to jest to samo :) Sam brałem w vivus i przyznali mi tylko 1000 PLN a aplikowałem o maksimum, mają tam jakieś swoje systemy :) Generalnie byłem pełen obaw przed zaciągnięciem takiej chwilówki bo zastanawiało mnie czy pierwsza pożyczka rzeczywiście jest za darmo. Okazało się, że wszytko było tak jak informują na stronie. Więcej darmowych pożyczek znalazłem na różnych porównywarkach. Np. tutaj znalazłem kilka analogicznych ofert http://www.pankasa.pl/pierwsza-pozyczka-za-darmo. Najważniejsze, żeby oddać na czas bo w przypadku spóźnienia trzeba słono zapłacić za przedłużenie. Powodzenia!

tesnik

Post autor: tesnik » 11 wrz 2015, 12:04

Żadna, to są chwilówki..

Gekon

Post autor: Gekon » 16 sty 2017, 14:10

No to co, jak się korzysta z głową to można pożyczyć drobną kwotę za darmo na miesiąc, a w niektórych nawet na dwa miesiące za darmo. Za każdym razem w innej firmie. Z tym, że np. SHOO i Filarum to jest ta sama firma więc można albo w jednej albo w drugiej.
Najlepsze opinie ma Vivus http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/05/ ... yczki.html
Pożyczka w Vivus jest darmowa na 30 dni do 2500 zł. Trzeba tylko być skrupulatnym i spłacić w terminie, bo jak nie spłacisz, to przestanie być darmowa i będzie pewnie po normalnych kosztach, które są już spore. Nie sprawdzałem wziąłem tylko pierwszą darmową i dodałem w terminie.

Gekon

Post autor: Gekon » 16 sty 2017, 14:10

Tu jest nowsza analiza tej pierwszej darmowej pożyczki w Vivus https://goo.gl/zLnLZ3

Moni

Post autor: Moni » 16 sty 2017, 14:12

Jak ktoś pożycza pieniądze, to znaczy, że nie ma oszczędności i zawsze się może zdarzyć, ze się nie wyrobi w terminie. Na takich osobach potem te firmy trzepią olbrzymie pieniądze.

Gekon

Post autor: Gekon » 16 sty 2017, 14:19

No ok, zgadza się. Co jednak nie zmienia faktu, że da się pożyczyć niewielką kwotę na krótki okres całkowicie za darmo.

Moni

Post autor: Moni » 16 sty 2017, 14:23

To chyba tylko dla takich osób, które mają stały dochód i im zabraknie kilkaset złotych do pierwszego, a wiedzą, że wypłatę dostanę. Przy czym to też nie jest tak prosto, bo wystarczy, że się pracodawca z jakiegoś powodu akurat spóźni, co się często zdarza i już pozamiatane. Trzeba będzie płacić i to pewnie niemało, a 30 dni to nie jest wcale długo.

Gekon

Post autor: Gekon » 16 sty 2017, 14:32

Moni pisze: 30 dni to nie jest wcale długo.
Są też na 60 dni
Ferratum Bank (Ekspres Kasa, Ofin)
Incredit
Wonga tu jest za 10 zł pierwsza.

ale z moich doświadczeń z pożyczkami najlepiej wypadł Vivus. Ewentualnie jak na dłuższy okrs to Ekspres Kasa z Ferratum Banku, bo w Incredit i Wonga to raczej mnie chętnie udzielają pożyczek nowym klientom.

ODPOWIEDZ