Pożyczki chwilówki - jak dobrze wybrać?

Jak wybrać dobry kredyt, jak korzystać z kalkulatorów kredytowych która pożyczka ma najkorzystniejsze oprocentowanie opinie porady informacje
krismar

Re: Pożyczki chwilówki - jak dobrze wybrać?

Post autor: krismar » 15 mar 2017, 18:42

konsolidacja kredytów to super rozwiązanie dla osób które nie radzą sobie ze spłatą kilku kredytów lub tez nie pamiętają o nich. Taki kredyt ogarnie nam kilka kredytów w jedną ratę a jak się dogadamy z pożyczkodawcą to dodatkowo zmniejszą nam ratę i wydłużą okres spłaty.

krismar

Post autor: krismar » 13 kwie 2017, 17:56

dokładnie tak jak piszecie konsolidacja kredytów jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób które mają za dużo kredytów czy też pożyczek i gubią sie w ich spłacaniu. W internecie jest dużo ofert kredytowych dlatego warto czytać opinie i wypowiedzi klientów którzy maja już taki kredyt.

biza11

Post autor: biza11 » 19 maja 2017, 18:55

Jeżeli chodzi o pożyczki to wydaje mi się, że jak potrafi się z nich korzystać, to mogą się okazać super pomocą w chwilach niespodziewanych wydatków. Sprawdźcie sobie ofertę Kredyt OK - udzielają pożyczek w kilka minut i to bez zbędnych formalności i zaświadczeń. W razie wątpliwości można skontaktować się z ich doradcą, który odpowie na wszystkie pytania.

biza11

Post autor: biza11 » 19 maja 2017, 18:55

Warto zadzwonić :)

rudzik88

Post autor: rudzik88 » 01 cze 2017, 12:03

Dużo jest w sieci dobrych porównywarek, dlatego warto posprawdzać kredyty na przynajmniej kilku.

adamg

Post autor: adamg » 21 cze 2017, 16:14

Nieraz po prostu nie ma wyjścia i wtedy chwilówka online idealnie ratuje sytuacje, ostatnio miałem poważną awarię auta a na koncie tylko parę groszy, co mogłem zrobić? Oczywiście wziąć chwilówkę :)
Ostatnio zmieniony 09 lip 2017, 19:50 przez adamg, łącznie zmieniany 1 raz.

AdamZ

Post autor: AdamZ » 22 cze 2017, 17:56

Chwilówki są na krótki okres, zazwyczaj 30 dni, więc musisz przede wszystkim zastanowić się czy dasz radę w tym terminie oddać pożyczone pieniądze. Jeśli tak, to bierz śmiało. Ja jak byłem w podbramkowej sytuacji to wziąłem taką chwilówkę w Lendon. Warunki mają okej.

Beszka

Post autor: Beszka » 07 lip 2017, 22:59

no ja uważam że w Lendonie 45 dni to na prawdę sporo - wygodnie i fajnie. Jest komfort że da radę spłacić pożyczkę!

aggga

Post autor: aggga » 02 sie 2017, 13:09

Wiele firm oferuje znacznie wyższą kwote pierwszej gratisowej pozyczki niż tutaj piszecie. Na przykład w firmie moneyman jest to ponad 1500 zł. Dodatkowo z okresem spłaty miesięcznym ( większość tych promocyjnych pożyczek ma o wiele krótszy termin spłaty, na przykład dwa czy trzy tygodnie).

Nie polecam brania chwilówek na rok czy dwa ( odsetki są bardzo wysokie). Jesli jednak pieniadze są Wam potrzebne na szybko to jest to lepsza opcja niż kredyt w banku. A na pewno szybsza.
Tutaj mają dobra ofertę:
https://www.moneyman.pl/

adamczakowa

Post autor: adamczakowa » 03 sie 2017, 14:36

ja jak szukałam odpowiedniej pożyczki pozabankowej to się sugerowałam przede wszystkim opiniami w Internecie. Jak już wybrałam to po prostu ttam zadzwoniłam i sama sobie zweryfikowałam na ile warto sie z nimi wiązać. i udało się trafić na uczciwą firmę :)

ODPOWIEDZ