Pożyczki chwilówki - jak dobrze wybrać?

Jak wybrać dobry kredyt, jak korzystać z kalkulatorów kredytowych która pożyczka ma najkorzystniejsze oprocentowanie opinie porady informacje
stefan22
Kontaktowanie:

Re: Pożyczki chwilówki - jak dobrze wybrać?

Post autor: stefan22 » 03 mar 2016, 16:57

Moim zdaniem często taka pożyczka może wspomóc finansowo osoby, które są w kłopotach. Nie rzadko się zdarza, że jesteśmy pod kreską lub nagle potrzebujemy tak zwanego "zastrzyku gotówki" wtedy można skorzystać z oferty pożyczek pozabankowych.

mojuzytkownik

Post autor: mojuzytkownik » 17 mar 2016, 21:35

Ladif0 pisze:
> Jak wybrać pożyczkę chwilówkę?
> Jestem w trudnej sytuacji finansowej i zastanawiam się czy jest to dobre
> rozwiązanie. Czytając na internecie spotkałam się z negatywnymi, ale
> zdarzają się pozytywne opinie. Jaka jest Wasza? Czy macie wiarygodne źródła
> informacji?

Jeśli nie byłeś klientem firm pożyczkowych, to możesz spróbować skorzystać z pierwszej pożyczki za darmo, ale dwa warunki kluczowe: musisz być nowym klientem firmy i oczywiście zwrócić pożyczkę w ustalonym terminie (najczęściej jest to 30 dni). Z pierwszych darmowych chwilówek, to jeśli się nie mylę albo nie zmieniło się coś w międzyczasie, to najwięcej oferuje Vivus - do 2000 zł.

mojuzytkownik

Post autor: mojuzytkownik » 17 mar 2016, 21:37

mojuzytkownik pisze:
> Ladif0 pisze:
> > Jak wybrać pożyczkę chwilówkę?
> > Jestem w trudnej sytuacji finansowej i zastanawiam się czy jest to dobre
> > rozwiązanie. Czytając na internecie spotkałam się z negatywnymi, ale
> > zdarzają się pozytywne opinie. Jaka jest Wasza? Czy macie wiarygodne źródła
> > informacji?
>

Ale ciekawą opcję daje też Ekspres Kasa - tutaj co prawda pierwsza darmowa chwilówka jest mniejsza, bo do 1500 zł, ale za to jest opcja spłaty w dwóch ratach. Ekspres Kasa to odłam Ferratum, więc w tym drugim warunki będą takie same.
Clou: nowy klient firmy i zwrot w terminie.

iincognito
Kontaktowanie:

Post autor: iincognito » 13 kwie 2016, 23:35

Na twoim miejscu unikałbym chwilówek mają bardzo duży procent. Porozmawiaj z rodziną lub znajomymi pożyczka od nich będzie lepszym rozwiązaniem.

kamilos678
Kontaktowanie:

Post autor: kamilos678 » 16 kwie 2016, 01:22

Ja bym skorzystał z jakiejś porównywarki chwilówek jest tego sporo w necie

pergon

Post autor: pergon » 18 kwie 2016, 11:14

Mamy podobne myślenie :)
Jeśli szukacie takich porównywarek internetowych co do pożyczek to wystarczy wpisać w googla.
Czasami takie pożyczki są wynikiem niespodziewanych i nieplanowanych wypadków i uważam, że nie warto do końca je negować, tylko szukać dostępnych najlepszych ofert na rynku.

pozyczkaportal

Post autor: pozyczkaportal » 11 maja 2016, 14:11

Korzystne najłatwiej znajdziesz wykorzystując do tego rankingi pożyczek. Szybko wskażą ci, na które firmy pożyczkowe szczególnie warto zwracać uwagę. Ostatnio najlepiej przedstawia się Net Credit, gdzie w dodatku możesz uzyskać darmową pierwszą pożyczkę. Naprawdę warto bliżej zainteresować się tak dobrą ofertą.

Piotr26

Post autor: Piotr26 » 12 maja 2016, 09:58

Hej! Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem tego problemu to finratownik, spodobał mi się ten servis tym, że to nie jest firma czy parabank, tutaj poprostu system sam wybiera najwygodniejszą oferte ze wszystkich w Polsce. Wydaje mi się że taki wariant jest lepszy i szybciej zmożesz załatwić tą sprawe.

krismar

Post autor: krismar » 11 cze 2016, 18:35

Chciałem wziąć pożyczkę i zastanawiam się czy dobrym rozwiązaniem jest procedura w banku, czy też jakiś doradca pozabankowy. Słyszałem, że to wygodna forma i czytam tez tutaj, w innych postach, że wszystko załatwiają bez wychodzenia z domu. Tylko co wybrać?

Piotr26

Post autor: Piotr26 » 24 cze 2016, 09:51

No tak naprawde to powiem że ten temat jest trudny. Potrzebowałem 600zł bez sprawdzania w BIKu , i pomógł mi w tym ten serwis freezl - bardzo szybko doszła kasa na konto. Nie ma ukrytych %, całkiem normalna firma.

ODPOWIEDZ