Pożyczki chwilówki - jak dobrze wybrać?

Jak wybrać dobry kredyt, jak korzystać z kalkulatorów kredytowych która pożyczka ma najkorzystniejsze oprocentowanie opinie porady informacje
dzwiedz

Re: Pożyczki chwilówki - jak dobrze wybrać?

Post autor: dzwiedz » 19 paź 2017, 13:03

Spora kwota dlatego musisz przemyślec to gdzie mozesz ją wziąc. Zastanowiłabym się dobrze i może sprawdziłama na http://procredit.pl kilka różnych firm. W tej porównywarce wszystko widać czarno na białym .

a.komin

Post autor: a.komin » 29 paź 2017, 16:28

Przede wszystkim warto poczytać najpierw o firmie w internecie i ewentualnie popytać znajomych. U mnie to akurat było w odwrotnej kolejności, bo jak potrzebowałem kasy to brat polecił mi kredyty chwilówki, a dopiero potem o nich czytałem na necie. Oczywiście słyszałem o nich wcześniej. Jasne warunki i szybka weryfikacja - polecam

rob.ka

Post autor: rob.ka » 31 paź 2017, 20:56

Najpierw poczytaj o firmie, a jak Ci będzie odpowiadała ich oferta to weź pożyczkę. Z mojej strony mogę polecić Feniko

Veron9i

Post autor: Veron9i » 10 lis 2017, 09:52

Dokładnie, poczytaj sobie o firmie. Na pewno znajdziesz tam ciekawe informacje. Tylko wiadomo, że trzeba wybrać to z rozwagą.

ekos
Kontaktowanie:

Post autor: ekos » 12 lis 2017, 13:41

W chwilówkach pozabankowych to niektórzy nie kierują się tym, gdzie taniej, lecz tym gdzie pożyczkę dostaną. Różne firmy pożyczkowe mają różne wymagania, nie to co banki.

ODPOWIEDZ