Kredyty i Pożyczki dla Firm już od początku działalności

Jak wybrać dobry kredyt, jak korzystać z kalkulatorów kredytowych która pożyczka ma najkorzystniejsze oprocentowanie opinie porady informacje
Michał010
Kontaktowanie:

Re: Kredyty i Pożyczki dla Firm już od początku działalności

Post autor: Michał010 » 23 lis 2016, 22:17

Według mnie też bardzo ciekawie się to przedstawia.

Bozzon

Post autor: Bozzon » 09 cze 2017, 11:14

Przy wyborze kredytu gotówkowego pomoże Ci artykuł http://www.eurogielda.com.pl/wybieranie ... -pozyczki/ Zdecydowanie nie wszystkie pożyczki, które dzisiaj znajdziemy na polskim rynku warto jest tak naprawdę wykorzystywać. Część firm bazuje po prostu na niewiedzy klientów i nie są oni w stanie tak naprawdę efektywnie zaoferować ci satysfakcjonujących rozwiązań, jeśli chodzi o różnorodne pożyczki.

Adamila021

Post autor: Adamila021 » 16 lip 2017, 09:46

Mało która firma decyduje sie na taką pożyczkę, więc wcale nie musi być tak łatwo dostać pieniądze już pierwszego dnia otwarcia waszej firmy. Jednak znajoma znalazłam jedną firme https://bosspozyczka.pl/ , która pożycza do 10 tys złotych już od startu działalności. Możecie tam otrzymać bardzo szybko pieniądze, nawet nie musicie wychodzić z domu, co również przyspiesza cały proces, bo wniosek składacie on-line.

Switek

Post autor: Switek » 17 lip 2017, 12:57

Idea ma bardzo rozbudowaną ofertę kredytową dla firm, głównie chyba na taki firmowe się nastawiają. Tylko, że też ludzie się tam często skarżą na te kredyty.

Krystex

Post autor: Krystex » 25 sie 2017, 16:05

Ja polecam aby zamiast kredytu czy pożyczki na start dla firm postarać się na dofinansowanie z urzędu. Są przecież na takie działania pieniądze. Państwo chce pomóc młodym przedsiębiorcom wejść na rynek. Trzeba tylko tę pomoc przyjąć. W dalszych etapach rozwoju firmy także można starać się o dotacje i dofinansowania. Takie dotacje można znaleźć na https://dotacjenainnowacje.taxand.pl/ . Fakt załatwienie dofinansowania czy dotacji trwa o wiele dłużej niż wzięcie kredytu czy pożyczki. Ale pożyczanie pieniędzy powinno być ostatecznością. Bo co się bardziej opłaca dostać jakąś kwotę i mieć ją dla siebie czy raczej pożyczenie danej kwoty i oddanie jej o x razy powiększoną. Ja sam przy odrobinie wysiłku wolałbym pierwszą opcję. Trzeba pamiętać, że w biznesie trzeba być cierpliwym i rozważnie stawiać kroki. Nie powinno się niczego robić na hurra, bo to tylko nam zaszkodzi. Dlatego ja bym kredyt czy pożyczkę brał tylko w ostateczności i tylko z banku. Nigdy nie skorzystałbym z propozycji pozabankowych, bo nie dają one takiej gwarancji bezpieczeństwa jaką daje bank.

ODPOWIEDZ