Czym są chwilówki ?

Jak wybrać dobry kredyt, jak korzystać z kalkulatorów kredytowych która pożyczka ma najkorzystniejsze oprocentowanie opinie porady informacje
Pączek1

Re: Czym są chwilówki ?

Post autor: Pączek1 » 01 wrz 2016, 00:19

Może lepiej poszperaj w internecie
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2016, 00:20 przez Pączek1, łącznie zmieniany 1 raz.

Pączek1

Post autor: Pączek1 » 01 wrz 2016, 00:20

Warto sprawdzić takie informacje w internecie

Julka012

Post autor: Julka012 » 30 lis 2016, 20:48

Ja swojego czasu też brałam chwilówkę w tamtym roku na prezenty bo wiedziałam ,że mnie dużo wyniosą. Jednak w tym roku znalazłam sklep w którym jest dosłownie wszystko. Był moją inspiracją co do tegorocznych gwiazdkowych prezentów. Dzieciom zakupiłam grę muzyczną xbox bo wiele słyszałam o niej dobrego a i jakaś gitara została do niej dołączona. Zapłaciłam u nich tylko 150 zł a normalnie kosztuje ponad 400 zł także spora różnica w kosztach. Teraz już nie muszę brać chwilówek bo starczylo mi na prezenty dla wszystkich

Kar_ol

Post autor: Kar_ol » 24 sty 2017, 19:10

Nie polecam korzystania z chwilówek... w razie nie spłacenia ich w odpowiednim terminie łatwo jest wpaść w pętlę zadłużenia

krismar

Post autor: krismar » 07 lut 2017, 19:12

Dokładnie tak jak piszecie chwilówki to łatwo otrzymywana gotówka tylko gorzej się nam spłaca jak się zapętlimy. Ale dla takich osób też są rozwiązania jak np upadłość konsumencka. Taki wariant pozwoli nam spłatę zadłużenia w niskich ratach (na podstawie planu spłaty wpłacasz raty, które uzależnione są Twoich możliwości finansowych i osobistej sytuacji), pełne oddłużenie (niespłacone zobowiązania podlegają całkowitemu umorzeniu), wstrzymanie postępowania egzekucyjnego (wniesienie sprawy o upadłość zawiesza postępowanie komornicze).

Forsaken

Post autor: Forsaken » 08 lut 2017, 15:22

Każda pożyczka, nawet zwykły kredyt w banku, może doprowadzić do poważnych kłopotów finansowych, jeżeli nie przemyśli się dokładnie wszelkich decyzji. Nawet w przypadku szybkich pożyczek można bez problemu uniknąć problemów, jeśli przed podjęciem decyzji dokładnie porównamy wszelkie możliwe oferty przy pomocy porównywarki finansowej.

Bozzon

Post autor: Bozzon » 01 mar 2017, 16:58

Chwilówki są takimi produktami finansowymi, których powinniście unikać. Udzielane są na kiepskich warunkach finansowych, zazwyczaj są bardzo wysoko oprocentowane a nawet jeśli to oprocentowanie nie jest bardzo wysokie, to w takich sytuacjach pobierana jest bardzo wysoka prowizja od udzielenia pożyczki. Poza tym często w ich przypadku dochodzą dodatkowe koszty, o których na początku nie zdajemy sobie sprawy. Moim zdaniem lepiej jest założyć sobie kartę kredytową. Da Wam to poczucie bezpieczeństwa, bo będziecie mieli świadomość, że w zasadzie każdej sytuacji macie dostęp do dodatkowych środków pieniężnych.

Adammac
Kontaktowanie:

Post autor: Adammac » 23 kwie 2017, 11:09

Dużo osób w tym temacie wychwala chwilówki za darmo ale czy na pewno są takie fajne??
Każda taka oferta jest tak samo zobowiązaniem.

ODPOWIEDZ