Czym są chwilówki ?

Jak wybrać dobry kredyt, jak korzystać z kalkulatorów kredytowych która pożyczka ma najkorzystniejsze oprocentowanie opinie porady informacje
kamilos678
Kontaktowanie:

Re: Czym są chwilówki ?

Post autor: kamilos678 » 16 kwie 2016, 01:20

Dokładnie należy dobrze czytać umowę i wiedzieć na co się godzimy nikt przecież nas do niczego nie zmusza

petkos

Post autor: petkos » 23 maja 2016, 12:28

Oczywiście,że tak. Wydaje mi się,że wiele osób nie zna idei pożyczek chwilówkowych. Jeśli bierze się taką pożyczkę na dłuższy okres to faktycznie oprocentowanie może być bardzo wysokie.Niemniej same chwilówki to pożyczki udzielane na krótki czas. Kiedy braknie nam na coś pieniędzy i potrzebujemy szybkiego zastrzyku gotówki. Pieniądze zwykle są w max 15 minut na naszym koncie. Jeśli spłacimy je w odpowiednim czasie tak jak jest w postanowieniach pożyczki to jest to bardziej opłacalna opcja niż kredyt w banku bo nie wymaga takich dużych formalności....

Ze swojej strony polecam firmę Wonga.Jakiś czas temu wziąłem u nich pożyczkę na samochód.

stewer

Post autor: stewer » 22 cze 2016, 07:06

Wiele osób nie rozumie samej idei chwilówki. Jest to pożyczka zaciągana na krótki okres. Bierzemy ją bez problemu, zwykle bez sprawdzania naszej zdolności kredytowej oraz pieniądze są jeszcze tego samego dnia na koncie. Jeśli spłacimy ją w terminie tak jak jest w regulaminie pożyczka taka będzie miała bardzo niskie oprocentowanie. Narasta ono jak spóźniamy się z zapłatą czyli de facto łamiemy regulamin pożyczki.
Sam kilka razy korzystałem gdy byłem w trudniejszej sytuacji finansowej a kiedy nie miałem ochoty ani możliwości o staranie się w banku o kredyt.

afryka

Post autor: afryka » 16 lip 2016, 12:55

Z listy TOP 7 PORÓWNYWAREK wybrałbym tylko dwie dobre porównywarki chwilówek, z których można dowiedzieć się czym naprawdę one są
1) Faraon24 - za największą ilość chwilówek w rankingu i merytoryczne opisy i częste publikacje opisujące w jaki sposób próbuje się pożyczkobiorcami manipulować
2) Finmarket - za to, że wybiera się tylko z rekomendowanych tylko i tak większość właśnie te wybiera, interfejs jest bardzo trafny
Cała reszta polega dokładnie na tym samym, brać i brać.
z punktów 1) i 2) można dowiedzieć się czym są chwilówki.

Megalovania

Post autor: Megalovania » 22 lip 2016, 15:11

Czymś, czym nie warto sobie zawracać głowy. Zazwyczaj branie chwilówki źle się kończy ;)

bluecanvas
Kontaktowanie:

Post autor: bluecanvas » 23 lip 2016, 19:43

Wszystko jest dla ludzi, trzeba tylko z takich pożyczek rozsądnie korzystać.

pozyczkaportal

Post autor: pozyczkaportal » 25 lip 2016, 12:28

Ludziom pożyczki nadal kojarzą się z firmami reklamującymi się na słupach, ale za ostatnie kilka lat dużo się zmieniło. Przede wszystkim w życie weszła ustawa "antylichwiarska", która uniemożliwiła istnienie na rynku firm nieuczciwych. Poza tym firmy coraz częściej oferują pożyczki w całości przez internet, co bardzo usprawnia cały proces wnioskowania.

MariuszK

Post autor: MariuszK » 27 lip 2016, 09:34

bluecanvas pisze:Wszystko jest dla ludzi, trzeba tylko z takich pożyczek rozsądnie korzystać.
Nie do końca wiem jak wygląda rozsądne korzystanie z czegoś co z automatu stawia Cie na straconej pozycji :). Chwilówki, na cele naprawdę niezbędne, może są deską ostatniego ratunku, ale gdy słyszę o osobach biorących chwilówki, żeby kupić super prezenty pod choinkę dzieciom... nie.

andrzejek

Post autor: andrzejek » 02 sie 2016, 19:27

Oczywiście, że chwilówki są dla tych, korzystających z takich ofert z głową. nie w akcie desperacji, ale w momencie gdy potrzebujesz pożyczyć na krótki okres niewielką kwotę, czemu nie.
Dużo czytać, pytać, analizować, szukać najlepszej oferty. istnieje wiele portali czy porównywarek chwilówek.

Megalovania

Post autor: Megalovania » 12 sie 2016, 14:01

Ja bym napisała w ten sposób: chwilówki są dla ludzi rozsądnych. Jak się spłaca terminowo to żadna windykacja, problemy, długi nam nie grożą, trzeba tylko do tematu podejść z głową.

ODPOWIEDZ