BIK - czy mogę sprawdzić swoją historę kredytową?

Jak wybrać dobry kredyt, jak korzystać z kalkulatorów kredytowych która pożyczka ma najkorzystniejsze oprocentowanie opinie porady informacje
makler bgk
Kontaktowanie:

BIK - czy mogę sprawdzić swoją historę kredytową?

Post autor: makler bgk » 11 wrz 2012, 14:50

Mam pytanie do zorientowanych, czy mogę sam sprawdzić swoją historię kredytową, bo zastanawiam się co tam mam "w papierach" na temat mojej wypłacalności?

AKwiatkowska

Re: BIK - czy mogę sprawdzić swoją historę kredytową?

Post autor: AKwiatkowska » 12 paź 2012, 18:20

Cóż w sprawie BIK-u zbyt dużo Ci nie pomogę, ale dam pewną radę innym. Zanim weźmie się jakikolwiek kredyt hipoteczny, trzeba go wcześniej dobrze przeliczyć. Później może się okazać, że jest bardzo drogi i zaczynają pojawiać się problemy ze spłatami i jest jeszcze gorzej. Z tego powodu, naprawdę opłaca się skorzystać z kalkulatora kredytowego. Kalkulatory kredytowe są dobrze opisane na stronie http://kalkulator-kredytowy.info.pl/. Mam nadzieję, że ta informacja komuś się przyda i ustrzeże przed kłopotami finansowymi.

marcin1

Post autor: marcin1 » 22 sie 2016, 19:33

Obecnie większość pożyczkodawców sprawdza bik. Robią to zarówno banki jak i firmy pożyczkowe. Niestety brak weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej to mit. Żaden pożyczkodawca nie chce przecież stracić pieniędzy. Więc weryfikuje biorąc pożyczki osobę. Niezależnie od tego czy jest ona klientem indywidualnym, czy też prowadzi firme jedno lub wieloosobową. Cel jest słuszny i popieram weryfikację pożyczkobiorców.

Pawel23

Post autor: Pawel23 » 19 wrz 2016, 11:48

też jestem ciekaw jak to działa

Adammac
Kontaktowanie:

Post autor: Adammac » 03 lut 2017, 17:51

Za darmo możesz tylko raz a dokładniej za 1 zł ( opłata weryfikacyjna ) zakładając konto demo a potem już trzeba płacić za takie podstawowe sprawdzenie kilka zl więcej info na http://geldmarket.pl/pozyczki-pozabanko ... wki-a-bik/

Ajlar

Post autor: Ajlar » 09 lip 2017, 17:35

Każdy może sprawdzić swoją historię kredytową. Podrzucam CI artykuł https://www.finai.pl/blog/bik/jak-spraw ... tem-w-bik/ jak można to szybko i bezpiecznie zrobić. Na blogu FinAi znajdziesz też sporo innych przydatnych informacji o BIK i o kredytach. Wszystkie artykuły pisane są prostym i przystępnym językiem.

Switek

Post autor: Switek » 11 wrz 2017, 15:14

Za darmo można to gdzieś zrobić? Czy raczej płatne wszędzie?

ODPOWIEDZ