Kredyt dla bezrobotnego

Jak wybrać dobry kredyt, jak korzystać z kalkulatorów kredytowych która pożyczka ma najkorzystniejsze oprocentowanie opinie porady informacje
nikola

Re: Kredyt dla bezrobotnego

Post autor: nikola » 01 wrz 2017, 10:06

sprawdź sobie pożyczkę pozabankową w https://wnet-pozyczka.pl/ ale tam musisz mieć stały dochód minimum 1050zł. I tak mają dosłownie minimalne wymagania finansowe

Switek

Post autor: Switek » 11 wrz 2017, 15:17

nikola pisze:
01 wrz 2017, 10:06
ale tam musisz mieć stały dochód minimum 1050zł. I tak mają dosłownie minimalne wymagania finansowe
Skąd bezrobotny mam mieć stały dochód 1050zł. No chyba, że zasiłek i jakieś 500+ ale nie wiem czy to liczą jako stały dochód???

dawidstas86

Post autor: dawidstas86 » 11 paź 2017, 17:49

Praktycznie każdy pożyczkodawca oczekuje, aby Pożyczkobiorca miał stałe źródło dochodu, bez tego istnieje ryzyko, że pożyczka nie dostanie przyznana. Pożyczkodawca nie zaryzykuje i nie pożyczy osobie, która nie będzie miała z czego spłacić. Jeżeli będziesz miał stałe źródło dochodu to na początek bierz pod uwagę tylko tych pożyczkodawców, którzy mają w ofercie chwilówkę bez odsetek.

RobertJezykowski
Kontaktowanie:

Post autor: RobertJezykowski » 13 paź 2017, 13:27

Jak nie ma się żadnego dochodu to jakie bank ma pokrycie, że pożyczkobiorca odda kredyt? Ja poczytałem trochę o tym i powiem wam, że uzyskanie kredytu jest trudne nawet jak ma się umowę zlecenia czy o dzieło. Tak samo sprawa wygląda przy dużych kredytach i umowie o prace na krótki okres. Nie tak łatwo się zapożyczyć :)

dzwiedz

Post autor: dzwiedz » 19 paź 2017, 13:03

Chwilówki stają się coraz bardziej popularne. Wiele osób woli wziąć taką chwilówkę niż starać się kredyt w banku. Jest to szybsze rozwiązanie. Chociaż ja uważam , ze zanim zdecydujemy się na taką pożyczkę to warto tutaj procredit.pl , popatrzeć za najkorzystniejszą opcją. Taka porównywarka bardzo pomaga.

ODPOWIEDZ