Gdzie najlepiej i najbezpieczniej pożyczyć pieniądze?

Jak wybrać dobry kredyt, jak korzystać z kalkulatorów kredytowych która pożyczka ma najkorzystniejsze oprocentowanie opinie porady informacje
xedos

Re: Gdzie najlepiej i najbezpieczniej pożyczyć pieniądze?

Post autor: xedos » 09 gru 2015, 23:45

Noooo raczej na pewno nie w żadnej chwilówce czy innej tego typu... to największe zło wpędzające w ogromne długi. Lepiej idź do normalnego banku, sprawdź czy spełniasz wymagania podstawowe i na pewno coś ciekawego Ci dopasują.

Krystex

Post autor: Krystex » 29 lis 2016, 16:41

Wiecie wszystko zależy od tego jakiej pożyczki lub kredytu potrzebujecie. Miałem kilka zobowiązań kredytowych, które były w 2 bankach. Płaciłem raty w różnych terminach, w różnej kwocie i szczerze mówiąc po kilku miesiącach przestałem ogarniać sytuacje i nie wiedziałem, czy następnego dnia lub za kilka dni będę miał pieniądze na koncie na życie, bo nie byłem pewien, czy jakiś bank nie pobierze ode mnie raty kredytu. Poza tym było to bardzo kosztowne, bo miałem wysoko oprocentowane kredyty. Zdecydowałem się na kredyt konsolidacyjny w Santander Consumer Bank, który jest nisko oprocentowany.

Adammac
Kontaktowanie:

Post autor: Adammac » 03 lut 2017, 17:49

Niektórzy tu chyba pomylili wątki chwilówki na kupno samochodu??
EEEE do tego to służa kredyty samochodowe polecam wyggoglowac

krismar

Post autor: krismar » 15 mar 2017, 18:49

jak potrzebujecie pieniędzy a banki odrzucają wasze wnioski to zawsze możecie spróbować takiego rozwiązania jak prywatna pożyczka hipoteczna jest udzielana, gdy posiadamy mieszkanie/spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, dom, działkę budowlaną/rekreacyjną/grunt orny.

biza11

Post autor: biza11 » 19 maja 2017, 19:07

Jeśli zależy Wam na korzystnej ofercie i bezproblemowej spłacie to ja ze swojej strony polecam sprawdzić ofertę Kredyt OK. Moja znajoma jakiś czas temu korzystała z tej pożyczki. Bez zbędnych formalności, szybko i wygodnie. Wiadomo, że w przypadku takich pożyczek warto pamiętać o regularnej ich spłacie, wtedy w przyszłości można liczyć na lepszą ofertę.

aggga

Post autor: aggga » 26 maja 2017, 07:06

Oczywiście,że w banku. Szczególnie jeśli zastanawiacie się nad większym kredytem Na mieszkanie albo na budowę domu Są firmy prywatne, które oferują wieksze pożyczki jednak nie polecam sie nad nimi zastanawiać ponieważ oprocentowanie jet nieporównywalnie wieksze do tego, które jest oferowane przez bank....

W dodatku jak będziecie spóżniali się ze spłątą to czekają Was niesamowicie wysokie odsetki....

rudzik88

Post autor: rudzik88 » 01 cze 2017, 12:01

Hej. Jeśli chcecie wziąć pożyczkę, to najlepiej najpierw sprawdzić sobie dowolny ranking kredytów - pozwoli wybrać jak najbardziej korzystną pożyczkę i wszystko to bez wychodzenia z domu

biza11

Post autor: biza11 » 13 cze 2017, 22:42

A ja przekonałam się do pożyczek przez internet. Przynajmniej nie trzeba wychodzić z domu, bez zbędnych formalności a do tego wszystko szybko i sprawnie załatwia Ferratum Bank. Zajrzyjcie sobie bo przy okazji można wygrać super nagrody w sam raz na nadchodzące wakacje.

Tomek25

Post autor: Tomek25 » 20 cze 2017, 16:04

Przed tym jak brać pożyczkę, radzę dobrze dowiedzieć się o firmie w której tą pożyczkę się bierzę, przestudjować regulamin, umowę... żeby nie mieć potem problemów.. na krótko jest tu http://chwilowka-online.com/archives/be ... yczkodawce mały artykulik, polecam..

WiktorON

Post autor: WiktorON » 21 cze 2017, 11:45

Nawet jak już masz wybrany brak, to sprawdź np. https://gotowkowe.net/A to z tego powodu, że warunki zawsze można negocjować. Tym bardziej, jak w grę wchodzą wysokie kwoty. Nie spłacisz zobowiązania od ręki, warto się trochę natrudzić, aby potem było lżej.

ODPOWIEDZ