Znaleziono 16 wyników

autor: Iwo
21 sty 2018, 18:53
Forum: Pozostałe tematy związane z finansami
Temat: Oddłużanie
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 3613

Re: Oddłużanie

Zanim pomyśli się o upadłości, warto sprawdzić, czy nic się więcej nie da zrobić. Może pomóc firma: http://antywindykacjaonline.pl/. Wiedzą jakie przepisy prawne zastosować, by wstrzymać egzekucję, czy jak poradzić sobie z komornikiem.
autor: Iwo
25 paź 2017, 21:17
Forum: Dowolne tematy
Temat: Wasze zaintersowania
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 817

Re: Wasze zaintersowania

Ja mam kilka różnych zainteresowań. Jednym z nich jest kolekcjonowanie monet. Odziedziczyłem sporą kolekcję po dziadku i ciągle ją poszerzam o nowości. Zazwyczaj szukam ich w https://www.skarbnicanarodowa.pl/inne-metale/monety . Teraz marzy mi się zestaw monet wydanych z okazji MŚ 2018.
autor: Iwo
02 paź 2017, 16:03
Forum: Pozycjonowanie, optymalizacja
Temat: Promocja sklepu interetowego
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 7004

Re: Promocja sklepu interetowego

Dużymi sukcesami cieszy się sieć reklamowa google. Dzięki właściwym słowom kluczowym, trafi do odpowiednich klientów. Można wybrać miejsce wyświetlania reklam a także docelowych klientów. Masz pewność, że Twoja reklama będzie skierowana właściwie.
autor: Iwo
02 paź 2017, 15:58
Forum: Dowolne tematy
Temat: Praca
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 4148

Re: Praca

Najlepiej byś samemu szefem dla siebie. Duże możliwości daje otworzenie sklepu internetowego. Dobra do tego jest: platforma magento z Aurora Creation. To zaawansowana, przodująca na rynku platforma do sklepów internetowych. Ma się kontrolę, nad wyglądem i funkcjonowaniem sklepu.
autor: Iwo
29 wrz 2017, 14:33
Forum: Dowolne tematy
Temat: Projekt domu - gotowy, czy indywidualny?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1364

Re: Projekt domu - gotowy, czy indywidualny?

Za projekt robiony na zamówienie zapłacisz o wiele więcej, niż za gotowy. W sieci jest wiele ciekawych projektów. Po co przepłacać? Zobacz na stronę: https://www.domoweklimaty.pl/. Masz tam mnóstwo projektów domów różnego rodzaju. Od oszczędnych w budowie, po nowoczesne i energooszczędne. Na pewno z...
autor: Iwo
20 wrz 2017, 19:54
Forum: Pozostałe tematy związane z finansami
Temat: Własne biuro
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 3798

Re: Własne biuro

Jeżeli w biurze będą pracownicy, to zadbaj, by mieli stały dostęp do czystej wody, czy gorącej kawy. https://yazamco.com.pl/ zajmuje się dystrybucją takich urządzeń. Mają ekspresy do kawy odpowiednie do intensywnej eksploatacji a także dystrybutory wody, podłączanie do sieci.
autor: Iwo
20 wrz 2017, 19:51
Forum: Pozostałe tematy związane z finansami
Temat: Wyposażenie magazynu
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 2649

Re: Wyposażenie magazynu

Jeżeli szukasz wysokiej jakości palet, kontenerów, skrzynek, czy innych tego typu opakowań, to zajrzyj na: https://www.schoellerallibert.com/pl/products/stack-nest-containers/. Lekkie, trwałe, na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Mają duży wybór opakowań z tworzyw sztucznych, które są znacznie trwals...
autor: Iwo
20 wrz 2017, 19:47
Forum: Pozostałe tematy związane z finansami
Temat: Sprawnie prowadź biznes
Odpowiedzi: 67
Odsłony: 16175

Re: Sprawnie prowadź biznes

Sprawne prowadzenie biznesu, nie obejdzie się bez odpowiednich programów. W http://www.tradiss.pl/ znajdziecie programy do kadr i płac, systemy ERP i wiele innych korzystnych dla firmy rozwiązań. Programy dostosowują się do potrzeb konkretnej firmy. To bardzo usprawnia pracę i działanie.
autor: Iwo
04 sie 2017, 16:57
Forum: Dowolne tematy
Temat: Elementy budowlane
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1615

Re: Elementy budowlane

Takie elementy budowlane wymagają zastosowania specjalnego sprzętu budowlanego. Na szczęście nie trzeba go kupowac, bo można wynająć. Taką ofertę ma https://www.boels.pl/. Znajdziesz tam każdy rodzaj urządzeń potrzebnych na budowie. Wysokiej klasy z możliwością dowozu na miejsce budowy.
autor: Iwo
31 lip 2017, 17:44
Forum: Pozostałe tematy związane z finansami
Temat: Program do fakturowania
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 2050

Re: Program do fakturowania

Jeżeli szukasz prostego programu, łatwego w obsłudze i nie drogiego, to polecam https://afaktura.pl. Ma wiele przydatnych funkcji i możesz je dowolnie konfigurować.